Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért gondolják sokan abnormál...

Miért gondolják sokan abnormális dolognak, ha egy gyerek együtt fürdik az ellenkező nemű szülőjével?

Figyelt kérdés
Mi ebben a rossz?
2016. máj. 5. 14:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom. Én nem fürdök a 3 éves fiammal, de nem tartom abnormálisnak (egy bizonyos életkorig).
2016. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
nincs benne semmi rossz. 5éves fiam már inkább zuhanyozik, de nemrégiben még simán fürödtünk együtt, ha éppen úgy adódott (leginkább úgy, hogy én akartam kicsit lazítani, kádban feküdni, mire ő is azonnal lelkesen jött, hogy ő is velem. aminek persze az lett a vége, hogy sem merülés, sem hajmosás, sem tűzforró víz, hanem a kád végébe fagyoskodva tűrtem, ahogy a gyerek lubickol, fröcsköl, ugrál, és önti a fejemre a vizet :))
2016. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%

Nem gondolom, hogy abnormális lenne.Kicsi koromban én is sokat fürödtem apukámmal.


27 hetes kismama vagyok, kisfiúnk lesz nem tudom hogy nálunk is szokás lesz e az együttfürdés, de egyáltalán nem vagyok ellene. Szerintem fog fürdeni a férjemmel és velem is...majd meglátjuk.☺

2016. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nálunk az ellenkező nemű gyerekek fürdenek együtt. Sokan azt is abnormálisnak tartják, ha apuka pelenkázza a lánybabát.
2016. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ, hány éves a gyerek. Mindenkinek máshol van a "fádlaomküszöb", nálunk mindenesetre fel sem merült, hogy a férjem a lányommal fürödjön... Nekünk ez nem gusztusunk.
2016. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

Passz.

Nálunk csak annyi van, hogy ha egy vízbe ül a férjem és a lányom, akkor férjem előtte csinál egy gyors alvázmosást, majd utána enged vizet és teszi bele a gyereket is.


Olyan szempontból kényelmetlen neki néha, hogy ha nem zárja össze a lábát és tolja hátra a családi ékszereket, a 2 éves gyerek még néha megpróbál játszani vele, mert ugye tök érdekes, hogy az az izé ide-oda lebeg a vízben, ráadásul neki nincs is olyanja.


Hasonló okból a férjem a gyerek jelenlétében csak ülve pisil. Párszor látta állva pisilni és ő is próbálkozott vele. Lánynál persze ennek az lett a vége, hogy bokáig folyt...Ő még nem érti, hogy rajta nincs beépített slag.

2016. máj. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Teszem hozzá, én viszont nem fürdök együtt a lányommal úgy, hogy egyazon vízben vagyunk.

Az ok egyszerű: sajnos visszatérő gombás fertőzésem van, az istennek nem tudják kikezelni. Azt pedig nem kockáztatom meg, hogy esetleg átússzon néhány kórokozó hozzá, aztán ilyen pici korban kezdjen nőgyógyásznál.

Ha én fürdök vele, akkor ő ül a kiskádban, én meg mellette a nagyban. Szerencsére sarokkád, így simán elférünk egymás mellett.

2016. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 3-4 évesen többször is bebújtam apukám mellé a kádba, és mégse lett belőlem egy lelkileg sérült ember. Ez mindenkinél változó, neki mi az ami természetes, és mi az ami nekik sok, de én erről azt gondolom, hogy fölösleges és helytelen dolog mindenben a rosszat látni, és belelátni a szexualitást. Sajnos ma már az egész világ erről szól, és mindenki mindenben a rosszat látja és a perverzséget.

Kicsi gyerekről van szó, és csak azért mert mostanában sok ilyet lehet olvasni, akármilyen hihetetlen, nem mindenki egy aberrált barom. Nyilván nagyobb gyerekek esetében már más történet.

2016. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

engem az lep meg, hogy azt is abnormálisnak gondolják, ha AZONOS nemű szülőjével együtt fürdik a gyerek, mondjuk az anyjával...a nővérem, anyukám és én ezerszer fürödtünk együtt kiskoromban, órákig pancsoltunk a kádban egyszerűen imádtuk..nem is értem.

Na mindegy. Az mondjuk furcsább valóban ha apuka a kislányával együtt fürdik. De azért abnormálisnak nem mondanám, amíg valóban babáról vagy nagyon pici gyerekről van szó

2016. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nekem 11 éves koromig apukám mosta a hajam. Mindig kértem, igényem volt rá. Szerintetek ez is fura?
2016. máj. 5. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!