Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elindulnátok 3 és 5 éves...

Elindulnátok 3 és 5 éves kisgyerekkel nyaralni, külföldre, ha picit náthásak? Már bevan fizetve az ut, de aggodok.1 hetes ut.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 09:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Mi jelent a picit náthás, és hova mennétek potnosan?
2015. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
az egyiknek bevan dugulva az orra, még nem folyik, a másik meg tüsszög egy keveset. Bulgáriába mennénk.csak ugye ott kéne fürödni is.
2015. júl. 13. 09:41
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Ha picit nathasak igen, gondolom nem lázasak. Ha tenger melle mentek, az csak jót tesz a légutaknak. Mi egyszer úgy mentünk, hogy a lányom éppen elkezdett kohogni éjszaka (nála ez mindig torokgyulladással végződik), de ez alkalommal abbamaradt a köhögés a nyaralás alatt.
2015. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Orrcseppel lehet segíteni a duguláson, lázcsillapítót, köhögéscsillapítót vigyél, és nézz utána,van-e ott elérhető orvosi ellátás, illetve pontosan hol, és milyen papírok kellenek hozzá, hogy ellássák a gyereket. Indulás előtt nézesd meg gyerekorvossal, nem piros-e a torkuk, tiszta-e a tüdejük.
2015. júl. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
lázasnak nem lázasak, csak gondoltam arra, hogy más országban leszünk,és azért kicsit aggodok. nyilván viszek gyógyszereket.meg akkor csak kéne pancsoljanak is a vizben, medencében.
2015. júl. 13. 09:51
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó idő lesz, akkor csak jót tesz nekik a levegő, meg a napsütés. Ha rossz idő van, akkor meg gondolom, amúgy sem pancsiznának. Szóval szerintem ez miatt nem kéne lemondani az utat. Ne aggódj, jó nyaralást!:)
2015. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Adjál nekik pulsattila 15 ch-t, az megfogja az orrfolyást, dugulást. Ha köhögés is lenne, stodal szirup.
2015. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
49%
Te ismered a gyerekeidet, a betegségek lefolyását náluk... én 4 és 2,5 évesemmel simán elmennék, egy kis orrfolyás-tüsszögés nem a világ, tudom kezelni, vinném a gyógyszereket amiket használunk és ennyi... gondolom te is felszerelkezel ilyenkor, így nem lehet baj! nem tudhatja az ember, lehet elutazik, s második nap betegszik le a gyerkőc...
2015. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Ennyivel elindulnék. DE Elvinném gyerekorvoshoz, és iratnék antibiotikumot, hogyha belázasodnak legyen mihez nyúlni. Ezenkívül lázcsillapító, köhögéscsillapító orrcsepp.
2015. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
En is elvinném oket orvoshoz. Nekunk volt olyan eset (hosszu hétvége), h kiírta az anitibiotikumot, de nem kellett felvegyíteni a gyogyszertárban. Mikor nem mulott el a kicsi láza másnap felvegyítettem otthon és adtam neki. Az orvosod gondolom felvilágosít a dolgokról.
2015. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!