Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy gyermekem ne...

Mit tegyek, hogy gyermekem ne sírva menjen a láthatásra?

Figyelt kérdés

2 hetente hétvégére megy a gyerek láthatásra az apjához. Eleinte nem volt gond. Aztán egy idő után elkezdett sírni mikor megérkezett érte az apa és nem akart menni. Most odáig fajult a helyzet, hogy már napokkal előtte ha eszébe jut akkor elsírja magát.

Próbálok kampányolni az apa mellett, mert tényleg mindig jó programokat szervez, de nem érek célba vele.

Az tény, hogy elég nagy a feszültség apa és köztem és több ízben kiderült már, hogy a gyermek előtt szid és igen ronda szavakkal illet. Kértem, hogy ne tegye, de úgy néz ki hasztalan.



Mivel a láthatás kötelező, szeretném megoldani ezt a dolgot, hogy a gyermek szeressen odajárni. Apával összebeszélni sajnos nem tudok, mert megáll a tudomány ott, hogy én mi vagyok szerinte.


Hogyan lehetne? Tapasztalatok?


2016. máj. 12. 07:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segített.
2016. máj. 12. 13:27
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


megpróbáltam stresszmentes találkozót összehozni, ment is egészen 10 percig. Apuka mocskolódásba kezdett megint úgyhogy nem jártam sikerrel.

De nem adom fel! Egyszer csak megunja.

2016. máj. 25. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!