Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg hiba volt elvinni a...

Tényleg hiba volt elvinni a kisbabát a nagylányom anyák napi ünnepségére az oviba?

Figyelt kérdés

Testvérem szerint ennek a napnak a nagylányról kellett volna szólnia, éreztetnem kellett volna vele hogy ő is fontos. Hogy ezzel ártottam a testvéri kapcsolatuknak.


Igaza van?


2016. máj. 24. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Bántja a nagyobbat, hogy elvitted a kicsit? Vagy szóvátette?
2016. máj. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Jaj dehogy, ez hülyeség. Annyiban lehet igaza a tesódnak, hogy ha mondjuk a baba végigsírja az ünnepséget, vagy ki kell vinni, mert nem bírja, és ezért lemaradsz a nagylány szerepléséről, az valóban rosszul eshet neki. De pusztán a tény, hogy ott van a tesója, miért is kéne, hogy bántsa őt?
2016. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

A nagyobb gyereket kérdezd. A nővéremnek van egy 5 és egy 2 éves gyereke, a nagyobb gyerek igényli a nővéremmel való csajos programokat, az öccse nélkül. Így ő tuti nem vitte volna a kicsit. Csak a te gyerekeden múlik:)


Én amúgy a saját babámat (3 hónapos) a betegségek miatt nem vinném ovis dologra, nem azért, mert testvéri kapcsolat meg ilyesmi.

2016. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
A kicsi végigüvöltötte a rendezvényt, és végig vele foglalkoztál ahelyett, hogy a nagylányt figyelted volna? Ha igen, akkor igaza van a nővérednek. Ellenkező esetben úgy hülyeség, ahogy van.
2016. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Ha teljes mértékben tudtál a Nagyra figyelni akkor nem. Mondjuk nálunk kérték az óvónők,hogy pl. én a 7 hónapos Kicsit ne vigyem. Érthető is volt. 2 órás volt a "rendezvény", nem akartam,hogy ha esetleg a Kicsi nyűglődni kezd, akkor ki kelljen vinnem, és lemaradjak esetleg bármiről is.

De ha nálatok a Nagynak nem volt vele gondja, akkor szerintem nem kell túllihegni.

2016. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

azt nem írtad hogy mennyi idős a kicsi.

Ha nem azzal telt az anyáknapja hogy a kicsit csitítottad egyfolytában,akkor nem gond.

viszont az tényleg idegesítő h a gyerek végig nyüglődi az egészet és nem tudsz a nagyobbikra figyelni.

2016. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!