Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van értelme a fűzős játékoknak...

Van értelme a fűzős játékoknak? Mennyire szeretik a gyerekek az ilyen játékokat? (Jó tudom ez gyerekfüggő, de ugy kb. )

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondoltam: [link]
2016. máj. 25. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy hasznos játék.Fejleszti a finom-motorikát. Egy ilyen játék megvásárlása, szerintem nem szereti, nem szereti kérdése.Nekünk kétféle is van, gyümölcsös és állatos, de ég olyan gyerekkel nem találkoztam, aki ne ült volna le vele játszani.
2016. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A "szereti" dologra úgy értettem, hogy játszik-e vele, vagy egyszer megnézte és utána ott lapul a többi játék között, mert nem játszik vele.


Milyen idős kortól van értelme venni? A lányunk 1,5 éves.

2016. máj. 25. 22:25
 3/9 anonim ***** válasza:

A fiam 13 hónaposan fűzte, csak lestünk. :)

A lányom most 1,5 éves, pár hete kezdett vele játszani, felfűz néhány darabot, aztán a madzag másik végén lehúzza. Mostanában kezdte érdekelni.

Szerintem már megvehetitek nyugodtan.

2016. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Akkor jobban belevetem magam a játék felkutatásába :)
2016. máj. 25. 22:41
 5/9 anonim ***** válasza:
1-3-as ugyanaz vagyok. :) Egyébként mi a Régióban vettük, nem tudom felétek van e ilyen játékbolt.
2016. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:)
2016. máj. 25. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
az en lanyom nem szereti, 2 eves, 1,5 evesen kapta de talan egyszer ha jatszott vele. de nyugodtan vegyel hatha nalatok bejon...nincs ket egyforma gyerek..a finom motorikat egyebkent szamos dologgal lehet fejleszteni, a lanyom megveszik azert, ha osszecsipegethet apro dolgokat kis dobozkaba pl kis gongyszeru golyokat kis tic tacos dobozba :))))) de persze ez jobb mert nem igenyel felugyeletet. a gyongyok igen :)
2016. máj. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én óriás fagyöngyöket vettem,elég hamar használta a kislányom-cipőfűzőre próbáltuk
2016. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekünk vannak nagy gyömgyök is, kis gyöngyök is, meg ilyen is:

[link]

Abban a korosztályban, aminek ez való, szerette a lányom, szerintem is hasznnos meg finommotorika satöbbi satöbbi :) de igazából nélkülözhetetlennek azért nem nevezném, hisz 1. pótolható sima csőtésztával is, 2. az egész fejlesztés mizéria egy nagy vicc :) fejlődik az a gyerek magától is nagyon klasszul, csak békén kell hagyni, ki kell kapcsolni a tévét meg a tabletet és kivinni a gyereket a levegőre hadd rohangáljon meg ordibáljon meg csináljon, amit akar. Hangyát vagy kavicsot szedegetni ugyanolyan hasznos, mint gyöngyöt fűzni :)

2016. máj. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!