Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én várom, hogy vége...

Csak én várom, hogy vége legyen az ovinak és itthon legyen a lányom?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos fiam és egy 5 éves lányom. A lányom ovis, nagyon szereti. Június közepétől itthon lesz, én már alig várom. Egy csomó mindent elterveztem, kinéztem jó kirándulóhelyeket, itthonra kézműves dolgokat.


Akivel erről beszéltem, mind azt mondták hogy meg fogok zakkanni a nyár végére és már június közepétől vágni fogom a centit.


2016. máj. 30. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most nagyon várom, bár az enyém már sulis, én meg a 4 hónapossal vagyok itthon :)


De az előző években nagyon nem vártam, mert szabadságilag képtelenség normálisan megoldani a nyári szünetet. Még az ovist is, a sulist meg pláne 4 hét zárva tartás... Annyi szabim van egész évre. És akkor még jött a cseszegetés nagycsoport végén, hogy azért augusztusban már ne vigyük. Ja, csak előtte már egy hónapot otthon volt, és elfogyott a szabadságunk...

2016. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én akkor várnám, ha itthon lehetnék, de dolgozom. Jüvő héten mennek, utána mamáznak.

2 iamerőst kérdezrem, akik nem dolgoznak, járatják nyáron is a gyerekeke. Mások vagyunk...

2016. máj. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem várom, mert megint rám fogják sózni a gyereket, mondván, itthon vagyok (unokatestvér vagyok, és minden szünetben nálam a kislány, én meg kb. sehová nem tudok menni- nyárra dolgozni sem, mert pesztrálhatom a leányzót... nevetséges).
2016. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is megzakansz nyár végére .
2016. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van már belőle, nekik is. Jó egy pár hét lazítás, de 2,5 hónap az nagyon sok. Nekem nincs is annyi szabim. Úgyhogy én csak arra az egy hónapra maradok itthon, amikor zárva lesz az ovi. Tegnap kellett beírni, hogy ki kér ügyeletet, a csoportból a 29 gyerekből összesen 3-an. Én nagyon sajnálom, de sosem értettem, hogy ki hogy oldja ezt meg. A lányom sulis, ő itthon lesz jórészt egyedül, 1 hét tábor,1 hét mami. De vele kettesben a kicsit nem hagyom itthon felnőttek nélkül.
2016. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Amikor dolgoztam, mi sem tudtuk megoldani. 3 hét velünk (egy hét férjemmel, egy velem, egy közösen) és még 2 nagyszülőkkel. Nálunk 5 hét az ovis szünet, mert az ovi szerint nincs igény nyáron ovira :-( Két év múlva megint gondban leszünk, ráadásul 2 gyerekkel.
2016. jún. 2. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!