Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha még otthon vagyok a kicsive...

Ha még otthon vagyok a kicsivel, beadhatom a nagyobb gyermekemet 3 éves korában oviba, vagy ezt sem lehet, ha otthon vagyok, mint a bölcsit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nállunk ugy van h ha az anyuka otthon van a kicsivel pl akkor beveszik a nagyot oviba de csak fél napra. kérdezd meg az ottani oviban h nálluk mi a helyzet. de 3évtől be kell vegyék oviba a kicsit én igy tudom.
2010. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs elég hely nem kötlező felvenniük az oviba. Kötelező csak 5 éves kortól. Szóval nem biztos, hogy felveszik hely hiány miatt...
2010. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi, a fél nap is jó lenne. A kicsi még nem született meg, a nagyobb csak 2 éves, de szeretném, ha többet lenne gyerekek között. Sajna a bölcsi kizárt, így várjuk az ovit... Addig meg maradnak a költséges játszóházak.
2010. ápr. 11. 21:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk pl. nem veszik be. Én ezt mondjuk elég felháborítónak tartom, mert neki is ugyanúgy kell már a gyerektársaság, a közösség. Nálunk még fél napra se veszik be, úgyhogy nekem 4 éves is elmúlik majd a fiam mire egyáltalán mehet társak közé.:(
2010. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szia első vagyok. nállunk is két éves a nagyobb és most várjuk a kistesot mi is :) és én is várom az ovit, mert nállunk még játszoház sincs. csak játszotér jo idő esetén :) de ez is valami.
2010. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, pont fél napra nem vehetik be. Vagy fel kell venniük (teljes napra), vagy nem veszik fel, mert helyhiány van.
2010. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem simán bevették a lányomat 3 évesen oviba úgy,hogy én otthon voltam a 3 hónapos kisfiammal.Viszont nálunk az volt a gond,hogy a lányom minden nap ordított az oviban amikor otthagytam,mert féltékeny volt a kicsire.
2010. ápr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk sem veszik be helyhiány miatt! Csak 5 éves kortól, előbb csak akkor ha már dolgozok.

Ezt én is felháboritónak tarom, de ez van. Nekünk az a szerencsénk, hogy rengeteg hasonló korú gyerek van itt a környéken és legalább van gyerektársaság, mert egyébként nincs játszóház és van egy életveszélyes játszótér, amit inkább messzire kerülök. Igy mindig összejárunk az anyukákkal, a gyerekek eljátszanak, nekünk meg lagalább van kihez szólni és pár értelmes szót váltani.

2010. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk bevették egész napra, fél évesemmel itthon vagyok.
2010. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most olvastam, 2011-től a 3 évest be kell venni, mindenképp.
2010. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!