Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért sz*rik az anyám teljesen...

Miért sz*rik az anyám teljesen a gondjaimra, és nem akar elvinni pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta mondom neki, hogy vigyen el, és a gondjaim egy részéről tud is. Tudja, hogy nincsenek emberi kapcsolataim, nem tudok kialakítani kapcsolatokat, tök magányos vagyok és nem úgy élek mint más korombeli emiatt. Tudja, hogy mindkét iskolába ahova jártam, szét aláztak, és feszült vagyok az emberek előtt. És igazából láthatná is rajtam, hogy már olyan vagyok mint valami élőhalott, mint valami járkáló zombi, mert egyszerűen teljesen ki vagyok készülve idegileg. Mostanában valami pánikbeteg szerűség is kijött rajtam úgy érzem, eléggé aggódok mindenen, nem tudok megnyugodni egyszerűen. Ezt megemlítettem neki, és jóformán lehülyézett hogy azt se tudom mi az. Arról nem tud, hogy öngyilkosságon gondolkodok már egy ideje, és egyre közelebb is állok hozzá. De egy nap meg fog lepődni.

Miért nem tud már elvinni pszichológushoz, amikor láthatja rajtam, hogy szenvedek csak? Mindig csak ígérget hogy időpontot kér, de nem tartja be.


2015. aug. 11. 21:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. aug. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
Velem is pontosan ez van! Szinte szóról szóra igaz rám amit irtál,mintha az én életemet irtad volna le. Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de legalább tudd hogy nem vagy egyedül ezzel.
2015. aug. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérj te időpontot, és menj el nélküle.
2015. aug. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jó egy ember aki meghallgat és segít. Privátban adok címet, ahova ingyen el tudsz menni (csak megkeresem)
2015. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül
2015. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
15%
A pszichológus szerinted neked miben tudna segíteni? A te életeden csak te tudsz változtatni.
2015. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Hasonló problémákkal engem a háziorvosom utalt be még évekkel ezelőtt, mert észrevette rajtam,hogy valami nem oké és kitört belőlem előtte.Azt hiszem úgy másfél évig járhattam hozzá hetente de teljesen felesleges volt. Tényleg neked kell szembe nézned a dolgaiddal és leküzdened a démonaidat.Iszonyatosan nehéz és nem is biztos, hogy valaha a végére érsz de lehet jobb is és akkor meg már megérte.
2015. aug. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Igazat adok az előttem válaszolókkal.


A pszichológus, csak meghallgat, tanácsot ad, de nem használ, az efféle gondokban.


Próbálj meg magad kialakítani kapcsolatot az emberekkel. Egyszer biztos találkozol olyanokkal is, akik szívesen kívánják a társaságod, ha eddig még nem is, egyszer majd tuti.


Anyukáddal is hozd rendbe a kapcsolatod, tölts vele el több időt az átlagosnál, beszélgessetek sokat, öntsd ki neki a lelked, ami jól esik.


Sok kitartást!

2015. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem segített a pszichológus.
2015. aug. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

9

És neked hogy tudott segíteni? Mit csinált?

2015. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!