Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy kezelitek a szófogadat...

Ti hogy kezelitek a szófogadatlanságot, hisztit, akaratosságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Kétségbe vagyok esve 2 éves kisfiammal már egyszerűen nem tudom mit kellene kezdeni mert valamikor annyira szófogadatlan egyik percről a másikra hiszti rohamok követik egymást ordít sír.Próbáltam már szép szóval is,de nem fogad szót.Rossz anyának érzem magamat,mert ugye az én tűrőképességem se véges és igen van úgy hogy ráveszekszek elverem a fenekét.Különösnek tartom hogy az apukája ha csak egy kicsit erőteljesebben rászól akkor tud viselkedni.Alapjáraton amúgy nagyon ügyes okos fiú sokat szoktunk játszani,de ugye én sem ülhetek egész nap mellette csinálni kell a háztartást is.Azon gondolkodtam,hogy lehet nagyon rám kapott nemtudom mit kellene csinálnom.A férjem szerint majd kinövi legyek vele türelmesebb,de néha képtelen vagyok. :( Köszönöm ha elolvastátok tanácsokat szeretnék kérni mit csináljak?
2016. jún. 8. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is ne verd.


Figyelemelterelés, közöny, határozottság, próbáld, melyik válik be. Nem könyörgés, hanem határozott rászólás. Nálunk szerencsére 3 hónap alatt lecsengett.

2016. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!