Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bocsánat a buta kérdésért, de...

Bocsánat a buta kérdésért, de a kismama bérletbe kinek a fényképe szükséges?

Figyelt kérdés
most csináltatnám,-és nem egyértelmű
2016. jún. 9. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Mi nem egyértelmű?! Ne már!

A te bérletigazolványod lesz, nem a gyereké!

2016. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Mivel ez kismama bérlet, a te fotód kell bele,

Elég viccesen nézne ki egy 1 hónapos baba fényképe a bérleten, mikor nekik még jegy sem kell :-) Baba bérlet nincs.

2016. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
KISMAMA bérlet, egyértelmű, hogy a kismamáé!
2016. jún. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

a tiéd, sőt, kisbaba nélkül is utazhatsz a bérlettel, hiszen a tiéd a bérlet meg az igazolvány:)


egyébként nekem nem egyértelmű, hogy miért nem lehet személyivel használni, mint a rendes bérletet, és hordana az ember egy igazolást a CSED-ről és kész. Mert így csináltattam 250-ért igazolványt, 1450-ért 4 fotót (kevesebbet nem lehetett, és ugye ezen kívül az ég világon semmire se kell a többi). Ez annyira Magyarország.

2016. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
4-es, sima bérlethez melyik magyar városban elég a személyi? Bp-en? Ahol eddig laktam mindenhol kellett külön bérletigazolvány (Miskolc, Szeged, Debrecen...). Ez utóbbiban meg csak a gyesesek kapnak kismama bérletet, cseden, gyeden lévők nem.
2016. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
LYéééézus.
2016. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a szomszédé....
2016. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!