Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha itthon ülő kismama vagyok,...

Ha itthon ülő kismama vagyok, mennyi az a napi mozgás és evés ami szükséges?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
én elég sokat lótuk futok a gyerekem után igy kevesebbet is ezsem 34 hetes vagyok és van egy 2.5 éves lányom+ a háztartás
2013. jan. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is itthon ülő kismama vagyok :)

nekem így néz ki a napom: 10 körül kikelek az ágyból, reggelizek (mikor mit kívánok) megfürdök (szinte minden éjjel leizzadok), pakolászok, takarítok, olyan 3 óra magasságában szoktam ebédelni, de van mikor korábban, utána lesétálok a piacra a szokásos mandarin adagomért :) mikor hogy van kedvem a piacozás előtt vagy után még sétálgatok egy fél órát-órát (attól függően, hogy milyen idő van) csinálok vacsit a páromnak, utána pihizek, olvasok, tv-t nézek.

vagy van olyan hogy a délelőtti dolgokat megcsinálom, utána átmegyek anyumékhoz, anyóshoz, találkozom a barátnőimmel.

enni annyit eszem, amennyi jól esik, nem csinálok belőle problémát :)

2013. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is itthon "lógatom a lábam". Általában 8-9 között kelek. Reggelizni terhesség előtt sem reggeliztem, de ha megkívánok valamit, az általában gyümölcs. Teszek-veszek a konyhában, minden nap van mit takarítani. 2-3naponta főzök délelőttönként. Ha van valami dolgom házon kívül, akkor azt is szeretem délelőtt elintézni. Dél körül ebédelek (annyit, amennyi jól esik), majd folytatódik a takarítás vagy ha olyan napom van, akkor lefekszem kicsit. Utána kb egy órás séta a párommal, majd vacsi, fürdés, fekvés.
2013. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te hány hetes vagy? Nagyon gáz az én napom... 13+5hetes vagyok. Van, hogy éjjel 2-3ig forgolódom, alszom 10-11ig, reggelizek, utána olyan fáradság jön rám, hogy muszáj visszabújnom a ágyba a laptoppal együtt... fél órát-órát erőtgyűjtök, majd nagynehezen elkezdek pakolgatni, takarítani, csinálok vmi ebédnek valót, eszek. Menni csak akkor megyek vhova ha dolgom van (nemrég költöztünk egy kis faluba, semmi nincs itt és senkit nem ismerek)..aztán net és tv...
2013. jan. 7. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 27 hetes vagyok, szintén otthon... Magas a vérnyomásom, ami miatt sokat pihenek, de úgy látszik ezt túlzásba vittem, mert már 14 kiló plusz van rajtam. :( Nemrég bevezettem, hogy délelőtt 1 órát mindenképpen sétálok, és befejezem a nassolást. Be kell valljam, mióta változtattam kicsit az életmódomon, sokkal jobb a közérzetem. :)
2013. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

33 hetes vagyok.

ne aggódj lesz ez még így sem :) el fog múlni ez a fáradékonyság, a 20. hét után sokkal energikusabb leszel (magamból indulok ki!!)

2. voltam

2013. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!