Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szopizik még 19 hónapos...

Szopizik még 19 hónapos kisgyereketek? Ha igen hányszor?

Figyelt kérdés
Enyém még reggel délben este,meg még éjjel kb kétszer,vagy háromszor.Ti mikorra tervezitek az elválasztást?Nekem ugy fáj a szivem,mikor belegondolok,hogy lassan vége,mert hamarosan le kell választani.
2010. ápr. 12. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is 19 hónapos, de 8 hónapig szopizott, így sajna nem tudok jó tanácsot adni.
2010. ápr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen de csak elalvás előtt.Egyszer egy nap este.
2010. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 19 hónapos a lányom,szopizik még délben,este és éjjel tobbszor.Úgy 2 éves kora korul szeretném leszoktatni,én már várom,csak félek tole,hogy hogyan fog elaludni és éjjel ha folkel,hogy fog visszaaludni /cicin alszik el/.
2010. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyem 22 hos es meg szopizik, elalvasnal, ejszaka, ha felebred, csak egy picit es mar vissza is alszik es reggel ebredeskor. En most mar lassan probalom leszoktatni, a nappali szopiknal amikor kerne, akkor probalom elterelni a figyelmet. Az esti es ejszakai meg marad egy ideig, de a szoptatasi tanacsado szerint eloszor meg kell probalni roviditeni a szopikat pl: altatasnal csak addig szopizzon, amig meselek neki, vagy dudolok egy dalt es utana mar csak az olemben maradhat, de nincs cici. Ugyanigy, lassan, a gyerekkel megbeszelve kell abbahagyni az ejszakait is, nem pedig sirni hagyni, drasztikusan. Lassan fog menni, par honap, de mivel lelkileg erre meg szuksege van, nem lehet gyorsan csinalni. En is felek, hogy hogy fog menni, de szerintem igy nem lesz gond.
2010. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat,és a tanácsot is.Nagyon hasznos volt.Az a gond velem,hogy mindig eltervezem,hogy "na majd ekkor,meg akkor leszoktatom",de sosincs hozzá lelkierőm.Most is áprilisra terveztem,hogy majd ha az influenza idő lecseng,leszoktatom,de hát nem tudtam magam rászánni.Meg Viki is kéri a magáét elég keményen,mert ha én nem adom oda épp akkor mikor ugy gondolja a kisasszony,mert mondjuk öltöztetem,akkor kiszolgálja magát.Most ott tartunk,hogy kaki közben(ugy tud csak kakilni hogy ül a bilin,én meg szorosan magamhooz ölelem,mert rettentő szorulásos)fogja magát,és előveszi a cicit,és miközbe nyom azzal nyugtatja magát,hogy cicizik.De engem nem zavar,mert tényleg boldog vagyok,hogy még tudok szoptatni,meg remek érzés,csak félek,hogy nagyon nehezen fog később leszokni ha tovább húzom.Pedig olyan jó érzés mikor odabújik,meg szeretget közbe.Nekem nagyon fog hiányozni.Nektek nem?
2010. ápr. 13. 06:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell leszoktatni ha így jó nektek. Hidd el nem fog örökké szopizni, majd magától abbahagyja. Az én kicsim 22hós és ő is szopizik még, igaz már csak 1nap egyszer, pedig nem erőltettem, hogy kevesebbszer szopizzon, magától állt át.
2010. ápr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!