Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom szokott mesét...

3 éves lányom szokott mesét nézni. Ez tényleg akkora baj?

Figyelt kérdés
Néha szokott mesét nézni nem sokat, nem mindennap max. 30 percet tovább nem köti le. Egyik ismerősöm kiakadt mert az ő fia 5 éves de hetente 1-szer nézhet mesét max. 20 percet. És hogy rá fog szokni a tv-re, nem lesz gyerekkora, minek tv stb. ? Tényleg ekkora baj ha a lányom mesét néz mìg elkészülök?
2016. jún. 26. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Te is tudod, hogy nem baj. Az ismerősödnek pedig könnyen lehet, hogy olyan szokásai vannak, amivel te nem értesz egyet, nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj:)
2016. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Én születésem óta nézek tv-t minden nap. Nekem a mesék segítettek.Kedvenceim ezek voltak:Tele tabik,Pokemon,Yougioh stb...Szerintem egy gyermeknek az alapdolog,hogy mesét nézzen.Én még mai napig is szívesen nézek meséket,segít elterelni a gondolataimat a gondjaimról.De ez csak az én személyes tapasztalatom.Mindenki úgy neveli a gyermekét,ahogy akarja :)
2016. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Nem lesz tőle baja. 2,5 évesem néha nagyon túlpörög, olyankor egy kis mese lenyugtatja.
2016. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Akinek van tévéje és nézi ő maga is, teljesen természetes, hogy a gyereke is nézi. Persze nyilván nem mindennap és nem sokat


Szerintem azok gondolják úgy, hogy minek a tévé, akiknek eleve nincs. Nálunk sincs tévé kb. 6 éve, mert egyszerűen magyarul nézni sorozatot időpazarlásnak tartjuk, de ennyi. Így a gyerek se néz tévét, de nem azért, mert félek az idegpályák károsodásától.

2016. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs tévénk a 8 éves fiunknak van a szobájában. Azért vettük, hogy ne maradjon ki semmiből sem. Beszélték az oviban mi történt xy mesében, ő kimaradt ebből. Rossz érzés volt látni, hogy szomorú.
2016. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

enyém már másfél évesen is nézte. a lényeg az volt, hogy sosem egyedül. mindig együtt néztük, beszélgettünk róla (akár a thomasról is :)).

rengeteget segített a beszédfejlődésben.


5,5 éves, és simán végignéz 1-1 hosszabb mesét. leköti, szereti. na bumm! nem áll meg ezért a világ. nekünk így jó.

nyilván nektek is úgy jó, ahogy ti csináljátok.

2016. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem baj az én gyerekeim is néznek mesét.
2016. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!