Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehet játszani egy 7 éves...

Mit lehet játszani egy 7 éves lánnyal, ami lekötné őt? 14/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Holnap pár órára átjön hozzánk egy ismerősünk a 7 éves lány unokájával. Találkoztam már többször a kislánnyal, de elég sok idő telik el két alkalom között, és őszintén, fogalmam sincs, hogy mit lehetne vele játszani.

Szereti a lovakat, jár is lovagolni (én is, ez lehet egy közös téma, de nem hiszem, hogy 3-4 órán keresztül beszélgetni szeretne). Esetleg lovas playmobil érdeklne egy ennyi idős gyereket? Szokott rajzolni, kézműveskedni is...ha bármi egyszerűbb kézműves ötletetek van, szívesen fogadom! ;)

Gondoltam arra, hogy egy könnyebb technikával készülő barátságkarkötőt készíthetnénk, vagy gyümölcs (pl dinnye-, narancs-, kiwi-, vagy citromszelet) alakú jegyzetfüzetet.

Van egy fél éves kutyusunk, szereti az állatokat, tehát vele is tudnánk játszani.

Bunker építés esetleg, titkos jelszóval? :D


Miket szeretnek az ennyi idős lányok? Anyukák, apukák, nagyszülők, nagytesók, bárki normális válaszát előre is köszönöm! :)



2016. júl. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy hozzon magával játékokat. Nekem pont ennyi idős a lányom, szeret pónikkal és hasonló kis állatkákkal játszani, szeret kártyázni, társasozni, barkácsolni. Barkácstipp: pl ajtóra kirakható nyári koszorú színes papírból, ejtőernyő nejlonzacskóból, de az is elég, ha kopíroztok könyből egy hello kittyt és kiszínezitek vagy csillámporral kidekoráljátok. De legjobban akkor fog szórakozni (de az titok, ne mondd el senkinek, mert engem itt mindjárt elevenen meggnyúznak itt az anyukák), ha kilakkozhatja a körmét, megnézheti a te vagy anyukád sminkcuccait, bizsujait. Otthon természetesen nem sminkel az én lányom sem, meg máshol sem, de ilyen esetben nem haragudnék meg érte, ha arra érek oda, hogy kipróbált valami kenceficét. Vagy fonj neki valami szupi frizurát. Amit még nagyon szeret barátnőkkel játszani: berakok nekik valami divatos zenét és egyszerűen csak táncolnak. A kutyust is elvihetitek sétálni, az én lányom élvezné, hogy foghatja a pórázt. Bunker építés is szuper csak vidd be a bizsukat :) Vagy csináljatok egy fincsi turmixot és azzal menjetek be a bunkiba dumálni.
2016. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos választ, ment a zöld pacsi :)
2016. júl. 4. 12:52
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
rossz idő és végkimerültség esetén: dressupgames.com
2016. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Só-liszt gyurma.

Gyöngyfűzés.

Tésztát festeni, felfűzni.

Bicajozás.

Amerikából jöttem...

Buborékkészítés.

2016. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!