Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más is utál játszani a gyerekkel?

Más is utál játszani a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megőrülök ha játszani kell, annyira untat, hogy azt elmondani nem lehet. Persze nem játszok vele egész nap mert jól elvan, de amikor leülünk boltosat játszani és két órán keresztül ugyanaz van, attól kikészülök. Más is érez így?
2016. jún. 19. 14:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálam az utál szó elég erős, de én sem szeretek. Kb 10 percig köt le bármit is játszunk, utána már keresem hogy mit csinálhatnék közben a szobában, hogy mégis ott legyek de ne csak üljek és pl autót tologassak. Ettől függetlenül foglalkozom a gyerekeimmel, játszom is velük de nem a kedvenc tevékenységem. Már egész kicsi koruk óta hagytam őket kibontakozni, soha nem játszottam velük egész nap, így most simán elvannak egyedül is.
2016. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
De érdekes, hogy ezt valaki ki meri mondani! Én magamat valami teljesen alja nőnek gondoltam abból a szempontból, hogy nem tudok mit kezdeni egy kisgyerekkel játék terén, még ha szeretem is.
2016. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Ezt én is ki merem mondani. Nem szeretek vele jàtszani, se fantàziàm se türelmem hozzá
2016. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem ez fura, hiszen amikor még csak terveztem, hogy majd gyerekem lesz, kb. az volt az első, amit elképzeltem, hogy majd játszom vele.

Persze van olyan, amit nem szeretek játszani, pl. az ilyen, hogy játszunk boltosat, ez nekem is unalmas, ezt inkább gyerekek szeretik egymással játszani, nem felnőtt és gyerek. De társasozni, kirakózni, gyurmázni, festeni, építeni nagyon szeretek vele.

2016. jún. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Engem csak bosszant az egész tematikája és az, hogy játék közben ő a főnök.

Szoval hiába mutatom neki a csigákat gyurmábol hogyan kell, ha őt csak az köti le hogy ehető e.

Vagy hiába dobom a labdát ha nem dobja vissza.

Vagy olyanok, hogy mutatok szimbolikus játékokat hogy tanulja kifejezni a szituáciokat vagy esetleg önmagát cagy a frusztráciokat stb addig ő joformán passziv szerepben van es nézi hogy én játszom.még azt is szervezni kell hogy nekem van feladatom, neki másik és a kettőből sül ki valami jo.

Vagy pl legyek birkatürelemmel amikor mesélnék ő meg egyfolytában lapoz.

Vagy tanitgatnám mutogatos mobdokára es nem adja oda a kezét.

Motiválni kell stb játékkal.


Stb.

Igazábol bekem olyan az egész mint egy másik állás esti műszakban

2016. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Untat engem is, ezert is szerettem volna tesot 1-2 ev kulonbseggel, sajnos ez nem jott ossze mert elvaltunk mikor pici volt a gyerek.

Nem tudod tobbet hordani gyerek tarsasagba ?

2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Kérdező esetleg vihetnél bele kreativitást lehet pont jol erzed hogy a gyermeknek is több kéne már!játszatok pl könyvtárosat.
2016. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Én nem utálok, de tény hogy sokszor nincs kedvem, illetve elkezdeni nehéz, ha már csinálom akkor jobban megy. Amit nagyon nem szeretek az a babázás (két lányom van), de pl. társasozni, puzzle-özni vagy valami konkrét játékkal játszani szeretek.
2016. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%
Én csak homokozni szeretek. A többit öt perc alatt megunom. De örülök, hogy valaki feltette ezt a kérdést.
2016. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%

Akkor engem itt tuti le fogtok pontozni, mert én szeretek jàtszani a gyerekemmel és még csak fél éves.

Ez az utàl szó egy anyàtól nagyon gáz. Persze nekem is van olyan, hogy megunom, nem esik jól, fàradt vagyok, de az, hogy utàlok az életemben eszembe nem jutna. A dologban az is közrejátszhat, hogy 12 éves voltam amikor megszületett a húgom úgyhogy én 18 évesen még babàztam, boltosat játszottam (sajàt akaratából, mert nagyon szeretek a húgom). Majd óvónéni lettem 😃 Valószínű, hogy örök gyerek maradok, de ezt egyàltalàn nem sajnálom. Kislànyom még csak csörgőzik, nézelődik, mindent visz a szàjàba, de így is sokat játszunk, énekelünk, mondókàzunk. Mellette megtanultam, hogy mennyi érdekes dolog van a világban, amit mi felnőttek màr észre sem veszünk. Én màr alig várom a tea partikat, babàzàst, boltos játékok, mert ők még őszinték és tényleg szeretik, ha játszik velük az anyukàjuk. Értékeljétek ezeke az éveket, mert gyorsan elszàllnak és lassan az jön, hogy anya hagyjàl màr békén, mert kamasz vagyok.

Én őszintén sajnálom kérdező, hogy így érzel.

2016. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!