Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elindulnátok ugy külföldre...

Elindulnátok ugy külföldre nyaralni 6 éves gyerekkel, hogy kicsit bevan rekedve, más baja nincsen?

Figyelt kérdés

Mindig tul aggodom az utazásokat!Természetesen gyogyszereket szoktam vinni!

És szombaton indulnánk.


2016. júl. 6. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Persze,addig még sok idő van.

Adj neki valami torokfertőtlenítőt vagy itass vele sok mézes teát meg egyen vitamint.

2016. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naná, mennék, mint a szél. Vannak gyógyszereid, lázmérőd, haza tudsz jönni, ha baj van, utánanézel, kint hol van orvos és milyen papírok kellenek az ellátáshoz. Max indulás előtt ránéz az itthoni gyerekorvos aszt jól van. Jó nyaralást!!!
2016. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát azért nem ugy van, hogy haza tudok jönni, mert repülövel megyünk. a gyerekorvosunk meg pont szabin van, a helyettes...hát azzal meg nem vagyok kibékülve.

De köszönöm a válaszokat. reméljük semmi gond nem lessz.

2016. júl. 6. 09:04
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen
2016. júl. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El. Itthon is ugyanúgy be lenne rekedve. Ha más baja nincs, akkor ez ott sem fogja zavarni semmiben. Legrosszabb esetben ott náthásodik be, de teát inni meg torokcukorkát szopogatni bárhol lehet. Indulás előtt leginkább annak néznék utána, hogy a célországban milyen néven keressem az itthon megszokott gyógyszereket (gondolok itt pl. fájdalomcsillapítóra).
2016. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De mint irtam viszek gyogyszereket. Nem kell ott vegyek. Csak fürödni is szeretnénk.tengerhez megyünk, meg lesznek medencék.Hogy ne legyen nagyobb baja!Eléggé aggodós anyuka vagyok!
2016. júl. 6. 10:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt mondjuk tízen, hogy ne menjetek, akkor mit teszel? Lemondasz a nyaralásról?

A helyettes orvosnak nem hiszel, a gyakorizóknak meg igen?


Én elvinném a helyettes orvoshoz, hátha talál valamit, (nagy valószínűséggel semmi baja, max a légkondi vagy fagyi, vagy valami egy kicsit a torkára ment), esetleg ír fel gyógyszert, és ha nincs más baja szombatig, pl. 39 fokos láz, hasmenés, hányás, akkor mennénk.

2016. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, h elvinnem. A tengeri sós levegő jót fog tenni.
2016. júl. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom úgy mentek nyaralni, hogy valami frekventált helyre, és valamennyit beszéltek idegen nyelven. Ha csak nem a Kongóba készültök valami kis törzshöz, akkor úgy is van orvos, aki beszél nyelvet, vagy valaki, aki fordít.
2016. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
adtam neki reggel calciumuscot, azota már nyoma sincs a rekedtségnek! ha nincs probléma, akkor nem is viszem az orvoshoz. irodával megyünk, és központi fekvésü szállodába, ahol van magyar nyelvü idegen vezetö, meg picit tudunk angolul, és van a telefonunkba google fordito.
2016. júl. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!