Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kimennétek így külföldre...

Kimennétek így külföldre dolgozni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves lányom, szeptemberben kezdi az iskolát.Apjával régóta nem vagyunk jóban, lassan megfojtjuk egymást, de a gyerek ragaszkodik mindkettőnkhöz.Nagyon jó apja a lányomnak, sokat foglalkozik vele, de! Hónapok óta én tartom el, elveri a fizetését, és én már havi 90.000 Ft. fizetésből nem bírom tovább.

Hónapok óta új kapcsolatom van, szeretjük egymást.Nyáron lenne lehetőség kimenni Németországba dolgozni.Eddig ódzkodtam a dologtól, de mostmár anyagilag nem látok más kiutat.A lányom nem vihetem magammal, több okból: apja ragaszkodik hozzá, eddig ha a költözés szóba került, a lányom ordított, hogy neki kell apa is, és anya is.Másfelől most kezdi az iskolát.

Természetesen ha csak tehetném, én kéthetente hazajárnék.Mostmár képtelen vagyok anyagilag fedezni a lakbért, a rezsit, később a sulit.

Ki merjek így menni dolgozni?

Kérlek titeket, csak ne pocsék anyázzatok le, nem ítéletet kérek, csak véleményt.

Köszönöm.


2016. ápr. 21. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mennék ki. Elválnék, kérném a gyt-t és egyben azt, hogy automatikusan vonják a fizetéséből.
2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a lányod miből fogja ellátni. Megértelek, de tudnod kell valszeg lelkileg örökre elveszíted a lányod.
2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
itthagynád a kislányt egy olyan emberre, aki magát sem tudja eltartani? nagyon rossz ötlet.
2016. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tudnám soha elhagyni a gyerekeimet...nincs az a pénz, ami megérné azt, hogy ne legyek ott az első iskolai napja végén, hogy ne nekem mesélje el az új élményeit. Nem ítélkezem, csak sokfélék vagyunk. De őszintén? Neked megérné egy új pasi és jobb kilátások miatt itthagynod Őt?

A helyedben elválnék, kíméletlenül bevasalnám a volt férjemen a gyerektartást, és azon gondolkodnék, hogy olyan melót találjak, ami ennél jobban fizet. Ha kell, átképzéssel.

2016. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy az élelmiszerrő, a gyerekről gondoskodik ő, csak a rezsit hanyagolja el, amit el is vár, hogy fizessem.

Tényleg teljesen tanácstalan vagyok.

2016. ápr. 21. 14:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem csak külföld van mint opció.Csak az utóbbi hónapokban megérezte/meghallotta a gyerek a költözést, és azt mondta, ő mindkettőnkkel akar élni.
2016. ápr. 21. 14:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem hagynám itthon a gyerekemet. Te is azt írod, hogy neki mindkettőtök kell. Én ezek után nem gondolkodnék. Válj el ás hajtsd be a gyerektartást.
2016. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!