Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kezelitek, ha mást...

Hogyan kezelitek, ha mást gondoltok ti és mást apuka egy-egy helyzetben?

Figyelt kérdés
4 éves a fiam és gyakran belefutunk abba, hogy én engednék valamit, ő nem, ő rászólna, én nem... Szóval a napi dolgokban máshol van a határ anyánál és apánál. Van valaki így? Hogy kezelitek?

2016. júl. 6. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne megbeszélni ezt, méghozzá úgy, hogy a gyerek ne hallja. Ott a helyzetben az egyik engedjen a másiknak, este meg ha a gyerek elaludt, beszéljétek meg. Jó lenne közös nevezőt találni, persze minden részletben nem lesztek akkor se egyformák, de nagy vonalakban legalább egyfelé neveljétek már a gyereket.
2016. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

van amiben én vagyok engedékenyebb,van,amiben a férjem...ha együtt vagyunk és nekem sok egy adott szitu szólok,akkor az én szavam dönt,ha neki sok valami,akkor az övé..

Ha nem együtt vagyunk,akkor mindenki saját belátása szerint szól/ nem szól rá a gyerekre...ha jön a válasz, hogy "de apa/anya megengedi" akkor nekem meg az,hogy akkor majd csinálhatod,ha vele leszel,mert én nem.

2016. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%
jól összeveszünk rajta a gyerek előtt is akár aztán 15 perc múlva megyünk egymáshoz puncsolni és jól összebújunk :)))
2016. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
na mi van mi nem tetszett? hogy őszinte vagyok? :) legalább nem álszent :) mondani szép és jó hogy uralkodjunk az indulatainkon de a fele se tartja be csak itt írja hogy milyen tökéletes a kapcsolata ha nem úgy van, akkor is...szerintem az hogy néha apa anya összeveszik teljesen természetes. a lényeg hogy mindig ki tudják mondani hogy bocsánat és ne haraggal feküdjenek le.
2016. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!