Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy egy kicst...

Mit csináljak, hogy egy kicst lenyugodjak?

Figyelt kérdés
30 leszek és van 3 lányom.Egy mindjárt 7 éves egy mindjárt 4 éves és egy 10 hónapos.Olvasok a stresszoldásról,mg b6,teák,jóga sport...ilyenek,de egyszerűen úgy érzem,nincs türelmem a nagyobbik lányomhoz.Reggeltől estig hisztizik,ordít,ha vmit nem kap v,nem úgy van ahogy ő akarja és pofátlanul vissza szól.Nagyon nehéz vele mert estére,délutánra már elszáll a türelmem.Ráadásul húzza magával a húgát is és csinálja utána.Bmit csinálok,jutalmazom,dicsérem vag büntetem,nem ér semmit... :(adnátok tanácsot?
2016. júl. 8. 15:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Irasd be valami sportra. Úszás. Kelőképpen lefárasztja. Addig is van nyugtod.
2016. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés időd jut rá ,szeretet éhes.Az enyém 5 és pontosan ilyen ha huzamosabban pl nem ülök le vele játszani vagy érzi ,hogy nem figyelek rá.Ennyi.
2016. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
7 évesen is még ilyenek??? basszus,az 5 évesen is ilyen,és azzal nyugtattak,hogy 7 éves korára már elhagyja...
2016. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
egyszerűen nem lehet velük menni sehova :(mindenhol olyan dolgokat csinálnak h.szégyenlem.Mennék én erre-arra de nem tudok pont ezért.Vagy kicsit lazítsak a figurán?pl.óránként adjak nekik enni?vagy engedjem meg h.nem pakoljanak össze maguk után semmit egész nap?vagy ugráljanak az ágyon?ilyenek
2016. júl. 8. 15:27
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Figyelem mindjárt,már csak perceken belül 7 és 5 éves lesz a lányod
2016. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Szia! Én nem tanácsolom, hogy lazíts a dolgokon, mert az még tovább ronthatja a helyzetet! A napirend és a szabályok fontosak, ha azok megvannak, akkor lehet pici engedményeket tenni. Lenne egy kérdésem: van férjed vagy párod, aki be tud neked segíteni ebben a helyzetben? Vagy olyan közeli rokonod, akiben megbízol? Az én férjem például sosem ér rá és van egy 3 éves hiperaktív lányunk, aki jócskán "többemberes", de nekem a dédimama klasszul be tud segíteni. Kivéve ezt a hónapot és már kezd égnek állni a hajam... :) Úgyhogy megértelek. Írjál még a kislányodról, mert e mögött a viselkedés mögött több minden is lehet, hátha tudnék segíteni.
2016. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Rossz hírem van: amíg feszült vagy ő is az lesz. Persze, tudom ez egymásból következik, de te vagy a felnőtt. Miket csinál amiért szégyelned kell magad?
2016. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
reggel felkelek tök jó minden és csak kezdi a hisztit már a reggelin,hogy ő neki ez nem kell ő mást akar.vagy megeszik egy fél szelet kenyeret,szépen elmondom neki,lakjon jól mert nem fogom óránként kipakolni a felvágottat,kenyeret meg mindent,hát persze,h.éhes lesz egy óra sem kell és vonyít,h.adjak neki de ez napok óta megy.Ameddig nem kapja meg addig hisztizik, bosszant.És azért megy fel bennem a pumpa amikor hússzor elmondom,hogy nem mert elmondtam,h.egyen többet mert éhes lesz.És egyszerűen utána amikor a kicsi elalszik,nem tudnak csendben játszani,pedig van udvar,nem mennem ki,felébresztik,szinte mindig,ez még nagyot dob a dolgon.kimerült és ideges vagyok.Párom reggeltől estig dolgozik,senki nincs aki segítene...ha vittem volna őket oviba,szóltak volna,h.sok a gyerek,é meg itthon vagyok...
2016. júl. 8. 15:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Tudsz vele minőségi időt tölteni?
2016. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Valami tabor ?
2016. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!