Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar 2éves kisfiam...

Miért nem akar 2éves kisfiam este lefeküdni és aludni?

Figyelt kérdés
Pár napja csinálja,hogy ha beteszem az ágyába sír,de ma volt a legrosszabb..Kijöttem aztán meg is nyugodott..Mitől lehet ez?Mi a megoldás?
2016. júl. 14. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hisztizik, vagy sír?
2016. júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hisztizik,sír.
2016. júl. 14. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az ebéd utáni alvás későbbre csúszott?


Amugy szerintem segithet a ráhangolás.én minden este olvasom neki az aludj el szépen kisbalázst(képeskönyv), aminek a végénbecsukja szemét es alszik a kisbalázs.mellé kell tenni :) és nyugodt lesz alvásra hangolt.

Eleinte nem erdekelte de könnyű szokásokat rögziteni

2016. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyrn sztrájk az elalvásnál. Ő folyamatosan dünnyögött, produkálta magát, bohóckodni próbált. Rászóltam 5-6×.Ha kimentem a szobából ordított, hogy velem akar lenni... Az esti kis rituáléink megvoltak és egészen lámpaoltásig jó volt minden. A nyugodt, meghitt összebújós elalvásoknak viszont vége lett. Engem nagyon zavart, de szerintem őt is. Egyszer csak magától mondta, hogy menjek ki. Nekem is fájt, de ő is elaludt. Maradhatott volna így is. Én ráhagytam, kicsit örültem is hogy végre alszik egyedül, de kb egy hét múlva visszahívott. Azóta megint simán megy az elalvás.
2016. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sir es ?

Meg kell tanulnia elvalni toled

Sir bucsuz el es menj ki

2016. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az altatásnak is legyen rendje! Ha lehet minden nap ugyanabban az időben, és a sorrendiséget is illik betartani. Mindenképpen olvassatok mesét 2-3at, de ne menj bele a végtelenségig. . Ha igényli búj hozzá amíg elalszik. Ebben a korban imádják a képes, egyszerűbb nem tündér meséket! Akár dia vagy applikációkként elérhető dia vetítő mesét is választhatod. Ezekből a mesékből egyéb is kiderülhet, manocskádról. Melyik mese tetszik neki és akarja hallani újra és újra. . És mellyek azok amik a félelmeit tükrözik. .. fontos a minőségi együtlét, pláne ez esetben!
2016. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!