Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan bánjak a nagyobb...

Hogyan bánjak a nagyobb tesóval szülés után?

Figyelt kérdés
Elutasìtò vagyok a 7 èves lányommal a szülès òta. A kisfiam 4 hete született ès azóta teljesen màskèpp nèzek a nagy lànyomra. Nincs türelmem hozzà. Koràbban semmi gond nem volt. Van valakinek tapasztalata vagy ötlete?
2016. júl. 22. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha az ember fáradt, türelmetlenebb. Nincs ebben semmi különös. Ne is magyarázz bele többet!

Majd, ha kicsit könnyebb lesz, megszokjátok "egymást",tehát mindenki mindenkit, akkor el fog múlni ez az érzés.

2016. júl. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mostmár megoszlik a figyelem!

Nem akarok bunko lenni veled de a fáradtsÁgon kivül először szÁmolj el tizig mielőtt türelmetlenledni kezdessz!

A lányod is számit rád és érzi esetleg nincs türelmed!

Nálunk is kettő van én néha sajnÁlom nem tudok annyit foglalkozni vele!

De mi még kicsik vagyunk a lány 2 éves a fiam 4 hónapos.

Ezt egyêbként agyban is el kell döntened.

NálAm is van hogy elszakad a cérna de utána elgondolkodok és rájövök hogy a nagy is ugyan úgy számit rÁm!

2016. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azert furcsa amit írsz, 3 eves es 3 hónaposak, en is maskepp nezek ra , de olyan értelemben, hogy úr isten milyen nagy önálló stb...

Bevontam mindenbe öltöztet pelenkaz...

2 ora mire a kicsin nadrag lesz a pelus kifolyik neha de neki nagy élmény a kicsi nagyokat mosolyog neki es tornaztatva is van. 1 honapos korától engedem hogy felügyelettel o is csinalja, nekunk ez bevált mégsem éreztük hogy uj családtag van...


Gondolom egy 7 eves pláne ügyesebb lenne

2016. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok!

Egyet értek az utolsóval!

Nálunk is mindenbe bevan vonva a nagy!

Igen a 7 éves lány még ügyesebb lenne mint nálunk a 2 éves!


Nekem egy bátyám van de már kiskorunkban is úgymond megvoltunk különbőztetve! A bátyám volt minden éneg ugye a második! Igy felnőttként rÁjöttem sokkal önállóbb lettem és öntörvényűbb már kiskoromban is mert rám nem jutott annyi figyelem és türelem!

2016. júl. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!