Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyereknek vakbélgyulladás...

Gyereknek vakbélgyulladás esetén folyamatosan fáj a hasa vagy eleinte csak szakaszosan görcsöl be?

Figyelt kérdés
Ha volt már gyerekednek vakbélgyulladása vagy gyanúja írj légyszi mik voltak a tünetek és hogy kezdődött.
2010. ápr. 18. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem gyanum volt gyerekként. nem emléxem h fájt a folyamatosan, de rossz volt nagyon. és ha megnyomod neki a vakbélnék akkor nagyon fáj, és van mikor átsugárzik a fájdalom a másik oldalra. tudom nekem jegelnem kellett. de vidd el holnap dokihoz mindenképpen.
2010. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia

nekem 9 évesen volt vakbélgyulladásom.

először csak szakaszosan, aztán folyamatosan fájt a hasam.

nemcsak jobb oldalon, hanem bal oldalon is. nyomásra nagyon érzékeny volt.

általános rossz közérzet és hányás volt még a tünet.

a gyerekorvos gyomorrontásnak gondolta a tünetekből.

ha a legkisebb gyanúd is felmerül, hogy vakbélgyulladása van a gyerekednek, akkor vidd orvoshoz, kórházba, mert engem a gyerekorvos félrekezelt, és majdnem perforálódott a bél. azonnali műtétre volt szükség.

2010. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte estére fájdul meg a hasuk a köldök tájékán majd húzódik lejebb. Kisérheti láz, hányás, hasmenés.
2010. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!