Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislanyom 2eves es 4honapos...

Kislanyom 2eves es 4honapos es folyamatosan a bugyiba kakil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A pisilest nagyon gyorsan megtanulta, es szepen kikeredzkedik (alvashoz kap meg pelust), de a kakilassal mar fel eve szenvedunk.. Ha raultetem a bilire, akkor nem csinal semmit - orakat is ulhetnenk ott - aztan lehet, h 5perc se telik el es mar tele van a bugyija..

Beszelgetunk rola rengeteget, tudja, h senki nem kakil bugyiba.. de o megis ezt csinalja.. Segitsen vki! Koszonom!


2011. okt. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a helyedben azt tenném, hogy ráadnám a pelust, ha kakilnia kell. Lehet, hogy csak oda kakilna. Ne gyötrődj emiatt, hisz kicsi még majd megtanulja! Ne idegeskedj felette mert azt is átérzi és lehet, hogy csakazértsem kakil a bilibe. Oviba kerülésig még bőven van idő, hogy megtanulja.
2011. okt. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok. Novemberben lesz 3 éves a fiam, április óta nincs pelus csak éjszakára. Kakálni csak kisgatyába. Ha észreveszem hogy készül rá és ráültetem a wc-re inkább visszatartja és később megy a kisgatyába.
2011. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az elso valaszolonak koszonom a tippeket!

Masodiknak.. hat teljesen megertem, h mit erzel... ugyanezt csinalja az en kislanyom is! Pedig annyira okos, ertelmes kislany.. Rengeteget beszel, stb... csak ez az egy dolog az, amit nem akar csinalni.. es igen, o is inkabb var, es miutan felall a bilirol mar nyomja is a bugyiba..


Kint elunk Nemetorszagban, es itt van egy ilyen ovis elokeszito.. oda jar mar, es pelus nelkul viszem.. Pisilni kikeredszkedik, kakilni meg szerencsere ott sosem kakilt be.. Igaz, ez csak 3ora 2x hetente.. igy inkabb mindig "haza hozza" :)

2011. okt. 7. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az enyém most kezdte az ovit, szépen szól ha pisilni akar és ő is haza hozza a kakit.
2011. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is 2 éves 4 hónapos, csak fiú. Ő is nagyon szépen pisil bilibe, wc-be, kint az udvaron is, de kakilni.... na azt már nem!

Én nem erőltettem nála, kétszer belekakilt a bilibe, kb 4 hónapja, azóta nem. Ha neki így jó, legyen, nem akarom, hogy frusztrált legyen emiatt.

Szóval, ha kakilnia kell, akkor szól, hogy pelust kér. Ennyi. Utána törlök és vissza az alsónaci.

Majd megérik rá.

2011. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!