Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan erősíthetem az immunren...

Hogyan erősíthetem az immunrendszerét?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 éves és az oviban nagyon sokszor volt beteg, bár tudom, hogy ez normális egy szintig, de már ötször volt ebben az évben tüszős mandulagyulladása. Manduláját nem akarják kivenni az orvosok, szerintük még jobb lehet később ha erősödik egy kicsi. Nagyon válogatós keveset eszik. Immunerősítőt nem ír neki a gyerekorvos, szerinte felesleges. Van olyan természetes gyógytea ami erősíti az immunrendszerét. Szed multivitamint, de nem igazán használ neki.
2016. aug. 4. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
En grapefruitmag cseppet (ökonetes)és c vitamint adok a fiamnak. Segít valamennyit.
2016. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Oscillococcinum, ez egy homeopatias granulatum. Egy fiolat kell bevenni egyszer egy heten vagy echinacea cseppek. Ennek nem tudom az adagolasat, mert mi az elsot szedtuk. Az en fiam ennek ellenere is folyamatosan nathas volt, de egy ev alatt csak egyszer kellett antibiotikum, mikor kozepfulgyulladasa lett. Amugy siman csak folyt az orra.
2016. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Az étkezése miatt van.ismerős gyereke is alig eszik és hiába minden immunerősitő,mindig ő az első aki elkap valami betegséget.

Étkezési szokásokon kellene változtatni ha megy, hogy szívesen egyen.

A gyerekorvos velük sem foglalkozik, amikor megláttam hogy szinte anorexiás az 5 éves kislány, majdnem elbőgtem magam ugy összeszorult a szívem.de orvosuk szerint még nincs vész...

2016. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi ezt a kisfiammal a bölcsiben játszottuk el, tavaly az év első felében összesen három hét volt a legtöbb idő, mikor nem volt beteg, összegészében amit az előttem írtak az grapefruitmag csepp, echinacea mindkettő jó, esetleg a béres csepp + c vitamin, nekünk a doki az idei szezonban télen felírta az isoprinosine szirupot, esküszöm csodát tett a felsőlégúti betegségek ellen, most éppen broncho vaxomot szed a fiam az ovikezdésig, ez is immunerősítő, tavaly október óta nagyrészt tejmentes étkezésen vagyunk, azóta mindössze kétszer volt szükség antibiotikumra, lázas is ennyiszer volt, a tüdőgyógyász dokink erre esküszik: [link]

eddig még minden bejött, amit mondott, ahogy betölti a négyet azonnal veszek neki, biztos, ami biztos...

teával kapcsolatban erről hallottam jókat, de nálunk ez sajnos nem játszik: [link]

minden jót nektek!

2016. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!