Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 es 9 evessel uszodaban....

7 es 9 evessel uszodaban. Mennyire figyeltek rajuk?

Figyelt kérdés

Ma voltunk usziban.

En jobb szeretem rajtuk tartani a szemem.ha bemennek abba a forgo reszebe a medencenek akkor foleg.hiaba az uszogumi,nem tudnak biztonsagossan uszni.csuszdanal mindig varom Oket a vegen(a kissebbnek meg nem er le a laba ott) es amugy is jobb szeretem ha a kozelemben vannak.

Parom szerint tulaggodom.

O volt benn a gyerekekkel,de csak a picivel foglalkozott (4 hos)En pedig szova tettem,hogy hat a nagyok sem olyan nagyok meg.ott a tobbi tizeneves akik azert eleg durvan is tudnak viselkedni.nem engedem meg egyedul be oket,uszogumival sem.

Szerintem vizben sosem lehet az ember eleg ovatos a gyerekekkel.

Szerintetek?


2016. aug. 9. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen igazad van. Én még lehet, hogy nálad is jobban aggódok, ha vízben vagyunk. Én amint lehet beíratom őket úszó tanfolyamra, de még utána sem hagyom őket egyedül 2 percre sem. A félelmed teljesen megalapozott.
2016. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ugye?annyi remes vizbefulladasos hirt hallani ilyenkor.

Meg egy szuper uszo is vizbe fulladhat.

2016. aug. 9. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
5 és 9 évesem van, stabilan úszik mindkettő, a kicsi 3 éves kora óta. Úszógumit nem adok rájuk, és nem várom őket a csúszda alján, de mint írtam biztonságosan úsznak, 2 naponta úszó edzésre járnak. De ettől független, szemem le nem veszem róluk, hisz sose lehet tudni. Ha nem tudnának úszni akkor olyan medencébe be sem engedném ahol nem ér le a lábuk.
2016. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Úszógumi helyett inkább karúszót adj rájuk és minél előbb irasd be őket úszástanfolyamra!Én már babaként járattam a gyerekeimet úszni és nagyon jól tettem,mert magabiztosan és ügyesen úsznak.Minél előbb érdemes elkezdeni,annál természetesebb lesz nekik a dolog és annál kevesebbet kell stresszelnek ilyenkor...
2016. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jartak uszni.de valahogy nem ereztek ra.annyit ertunk el vele,hogy valamennyire tudnak kepeszteni.de messze nem ugy mint ahogy kene.sulibol,ovibol is jartak,de az is egyenlo volt a nullaval.ha En probalom tanitani Oket sem megy,mert ha azt mondom,hogy igy nem jo,nem igy kell akkor mar mennek is kifele,hogy de en igy tudom.

En ennyi idosen mar szuperul usztam.fontos lenne nekem,hogy tudjanak uszni.

Olyan oktato kellene nekik mint a mienk volt regen.most,mig jartak ha epp nem volt kedvuk akkor csak pancsoltak.nalunk regen nem volt ilyen.ahoz meg draga volt,hogy azert a penzert egy orat jatszanak.de az oktato azt mondta nem szabad eroltetni...

2016. aug. 9. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!