Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kérdem én, ti hogy győzitek...

Kérdem én, ti hogy győzitek anyagilag a gyerek ruházását, mikor oviba megy és munkanélkül vagy, valamint apa nem segít (nincs gyerektartás se), csak a segély, amit a hivataltól kapok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Turkálóból veszem. Sokkal szebbek és tartósabbak, mint a kínai vagy a boltban kapható tömegáru, ami már szinte megfizethetetlen...
2010. ápr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
már a gondolattól is kész vagyok..ruha!!ebbe a hónapba már lassan 20ezernél tartunk.Jövőhónapba is kellene sok dolog..ebbe fogok beleőrülni..
2010. ápr. 19. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen kisgyermekes ismerősöd akitől lehetne vásárolni jelképes áron?Esetleg a védőnő összehozhatna olyan anyukával aki csak kidobná a holmikat és Te elmehetnél érte mikor összejön egy adag!Mi szerencsések vagyunk,(együtt a párommal aki dolgozik)4 helyről is kapjuk a 3 gyermekre a ruhákat:)Tegyél félre minden büszkeséget,fogadj el mindent amit adnak!
2010. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én összeturkáltam 8000-ért egy komplett heti tavaszi cuccot, mosni is csak hetente kell emiatt. Van benne több tavaszi kabát, pulóver, nadrág, harisnya, pólók, zoknik. Még ha veszel cipőt, azt is ki lehet fogni akciósat, még a drágábbakat is. Nekünk van segítségünk is, de nem költök 20 ezret a gyerek ruháira:(
2010. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
1. vagyok... Szerintem én még soha nem költöttem 1 gyerekem ruhájára se 20 ezret, mert 4 is van .)) A férjem dolgozik, együtt vagyunk, de ennyit biztosan nem fizetnék ruhákért...
2010. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Turi, börze, ismerős anyuka.

20 ezerből én is megoldok egy időre a ruhagondot.

2010. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az a szerencse, hogy a családtól és barátoktól kapunk kölcsön vagy akár örökbe is ruhákat, amit aztán én is adok tovább. Van, amikor csak én tudok adni, van, amikor én kapok egy évre elegendőt. Nagyobbik lányomnak például az összes tavaszi, téli nadrágját a teszveszen vettem meg, téli polár pulóvereket szintén. Senki nem mondja meg, hogy használt ruhák. Nálunk is van apa, aki dolgozik, de ruhaboltban nem vásárolok régóta.
2010. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
turi illetve www.vatera.hu vagy www.teszvesz.hu
2010. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ismerös anyuka vgay net.

De szerintem is sok a 20000ft csak ruhákra.Nekem két kicsim van nem nagyon kapunk ruhákat és a párom dolgozik de a két gyerknek a ruháira nem költök ennyit összesen.Én ha van turiba veszem meg vagy kinaiba de ez az összeg akkor is soknak tünik.

2010. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én minden ruhát teszveszen, illetve vaterán veszek. Lényegesen kevesebbe kerül így, mintha üzletből öltöznénk. De még a piacosnál is, ha ügyes vagy!
2010. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!