Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tikkelést mi okozhat? 7 éves...

Tikkelést mi okozhat? 7 éves fiam szeme tikkel, nagyokat pislog?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve jelentkezett nála először.Pislogott nagyon sűrűn, aztán meresztette mellé a szemét.Kb három hét alatt elmúlt.Aztán hónapokig semmi, majd fél év múlva ismét elkezdte, megint pár hétig aztán magától elmúlt.Most ismét csinálja.Van hogy hónapokig semmi,aztán előjön neki.Eleven, de nem rossz kisfiú, okos, most kezdi a sulit.Nagyon mozgékony amúgy.Férjem azt mondja majd kinövi.De én vinném valamerre, pszichológushoz kellene gondolom, hogy valami bántja e.Amúgy is szorongó alkat, pedig barátkozó nyílt kisfiú.Nagyon el vagyok keseredve hogy így látom.De azt olvasom itt a neten hogy ezen nagyon semmi nem segít,és engem nagyon bánt.Nem szólok neki miatta persze.
2016. aug. 15. 08:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Na, hát ez a szeressük sokat téma, a röhej, kb. ennyit tudnak mondani, bármilyen pszichés baja van egy gyereknek. Az én fiam aszpergeres. Soha nem tikkelt, de amikor elvittük 1 hétre kivizsgáltatni, ott igen, szerintem a stressztől jött ki neki, tuti. Nevtant messzire kerüld el, én inkább valami magán pszichológust keresnék.
2016. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!