Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sylvanian játékok ára most...

Sylvanian játékok ára most alacsonynak számít vagy karácsonykor még olcsóbb lesz?

Figyelt kérdés
pl. szoba szettek 7000 ft, 4 tagú család 5000-6500 ft, auto 5000 ft, 3 emelets ház 11500 Ft. ezeket akciósnak hirdetik, de most minden játékot felvittek, pl ugyanazok a játékok amiket pár hónapja vagy tavasszal néztem most 3-5 ezer ft-al drágábbak. csodálkozom is. november decemberre fogják visszaakciózni?
2016. aug. 17. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem drágábbak, én folyamatosan nézem. Pont tegnap vettem egy 3 tagú családot a kislányomnak 2300-ért. Szóval ki lehet fogni jó ajánlatot. Remélem, lesz ami olcsóbb lesz karácsony előtt, mert szeretnék venni én is. Megírom neked privátban, hol szoktam körülnézni. Én általában neten rendelek, tegnap is azért mentem be a forgalmazó mintaboltjába, és ott viszont volt olyan, ami neten még nem akciós, de a boltba meg az volt. Meg is vettem gyorsan. :)
2016. aug. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!