Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szokott a gyereketek a játszót...

Szokott a gyereketek a játszótéren fához/bokorban pisilni?

Figyelt kérdés
Vagy hogy lehet ezt intézni, ott ahol nyilvános wc a közelben nincs??
2016. aug. 24. 08:18
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Soha.
2016. aug. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
79%
Nem szokott, de nálunk sincs wc, a szobatisztaságra szoktatásnál meg nagyon fontos, h pisilhessen, amikor kell, így én megértem azokat az anyákat, akik jobb híján a fa tövébe pisiltetik a gyereket. Más kérdés, hogy utána ugyanott tépkedik a füvet más gyerekek. Nyilvános, rendszeresen takarított wc kellene minden játszótérre.
2016. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%
Igen,hiszen nincs más választásunk,wc nincs :/
2016. aug. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
14%

Nem. Vittünk magunkkal mindig papirbilit szükség esetére.

Nyilvános WC a játszótéren jó nagy baromság, ha kicsit jobban belegondolsz. Ki tartaná rendben?

2016. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
71%

Én fel vagyok erre készül a ha valaki szol! 4 éves fiam van és igen szokott fa tövében pisilni!

Itt ahol mi lakunk annyi kutya és kutyaszar van! Nyilván kutyapisi is csak az nem látszik! Kisfiam mániája ha kimegyünk a házból rögtön a Földön matat. Tavaly meg is lett az eredménye mert csúnyán ótvaros lett. Na azota meggondolja. Ugyhogy ugy merjen nekem bárki szólni a pisilésért!

2016. aug. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%

4.

Az önkormányzat?! :-)

2016. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
19%
Persze, utolsó. Éjjel nappal lenne ott valaki, aki figyelné, hogy ne rongaljanak? Anyukák meg simán kipengetnek az x forint WC használati dijat? Életszerű
2016. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

"Ki tartaná rendben?"

Mondjuk aki a játszóteret is???


Mivel nálunk sosem használt a fiam bilit, biztos furcsán nézne rám, ha egyet a játszótéren húznék elő...


Igen szokott, de nem a játszótéren. Az ugye bekerített rész, így oda kutyák sem járnak be. A kicsi gyerekek meg tényleg négykézláb szanaszét. De utcán simán pisiltetem a fa tövébe.

2016. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
14%

5!


Az emberi ürülék és vizelet fertőzőbb, mint az állati. Plusz a kóbor állat ellen nem tudsz mit tenni, a kutyatarto meg, aki ott hagyja, nyilván nem kisgyerekkel érkezik és marhára nem érdekli, hogy mi lesz a gyerekkel, úgyhogy ezt kár is volt ide keverni, mert semmi összefüggés. Te felnőtt vagy és gyereket nevelsz, nem osztonlenyt, neked kell megtanitanod, hogy nem való össze vissza pisilni bárhová

2016. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
57%
Persze,hogy szokott, ha nincs nyilvános WC a közelben és messze vagyunk az otthonunktól, nincs más választása.
2016. aug. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!