Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszótéren a homokozó készlet...

Játszótéren a homokozó készletét a gyermeked összepakolja veled, vagy egyedül? Ha ez nálatok elvárás és nem akarja, hogy veszed rá?

Figyelt kérdés
Az én lányom egy ,másfél éves kora óta összepakolja. Mostanában sokat ment apukája homokozó , aki ezt nem követelte meg tőle , inkább saját maga elmosta elpakolta.Persze kell is türelem , amíg a gyerek pakol gátja és így gyorsabb. Az eredmény persze kézenfekvő. Könyörögni kell minden egyes darabrért, mindig kér még egy utolsót stb...Ez borzasztó fárasztó rám nézve , élveztem a türelmet , így még nehezebb pakolás bírni.
2016. aug. 1. 14:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Most lehetne ezt kerni autocorrekt nelkul?
2016. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

án pakolom neki össze...utálok várakozni, ezen nem veszekszem, inkább összeszedem 1 perc alatt...ott állni fölötte hogy márpedig összepakolod nekem olyan hatalmaskodónak tűnik egy 1,5 éves esetében....ilyen pici babák után nálunk mindig elpakol a szülő....3-4 éves már más tészta...

itthon sem követelem még meg tőle este a rendrakást, mert már nagyon fáradt a nap végére ő is, én is.

2016. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit értelmetlen a történet....

Mikor hogy sikerült. Volt hogy én pakoltam egyedül, volt hogy ő egyedül és olyan is, hogy ketten.

2016. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kérni lehet , de sajnos nem tudom prezentálni.Azért a kreatìvabbak tudják miről kérdeztem.
2016. aug. 1. 14:10
 5/18 anonim ***** válasza:
64%

Ja, baromi zavaró az írásod


Amugy attol fugg, ha sietek ossze rakom ha ráérünk akkor egyutt csinaljuk tart ameddig tart

2016. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2-es a lányom 8 hónappal múlt el 2 éves. Másfél évesen szó nèlkül megcsinálta.Így volt szoktatás. Itthon is úgy vesz elő játékot , ha az előzőt elpakolta. Most jött elő ez.
2016. aug. 1. 14:13
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
dackorszak üdv :)
2016. aug. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én is utálom ezt az utólagos javítgatását a telómnak de nem tudom hol kell állítani.
2016. aug. 1. 14:15
 9/18 anonim ***** válasza:

Van, hogy ő is pakolgatja, de akkor is kell a segítségem, mert vagy 2-3 db után rájön, h még inkább játszana kicsit, vagy én gyorsan bepakolok. Egyszerűbb és gyorsabb.

Őszintén szólva én még nem várom el tőlük, h egyedül összepakolják, főleg úgy, hogy ne vigyünk haza magunkkal 10 m3 homokot is.

20 hós a kicsi és 3,5 éves a nagy.

2016. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ezek szerint túl szigorú vagyok ebben?Nem érzem úgy , hogy olyat kérnék amit ne tudná tökéletesen megcsinálta. Már egy éve is megcsinálta.
2016. aug. 1. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!