Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vegyek egy 2 éves gyerekne...

Alexakutya kérdése:

Mit vegyek egy 2 éves gyereknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Fiú gyerek, én 13 éves vagyok. Válaszokat köszönöm!!

2016. aug. 26. 12:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hű te aztán időbe neki álltál..

a legegyszerűbb ha a szülőktől kérdezed.

2016. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fiam áprilisban töltötte a kettőt, előtte karácsonyra Baby wheels pályát vettünk.

Úgy emlékszem kb 3-4 ezer Ft volt, tehát nem olyan drága, és 4 autó tartozék (volt már egy ilyen előtte is).

Ezt:

[link]

[link]


De van nagyon sok féle. És ez tényleg strapabíró játék. Az autókat pancsolni is viheti.


Most 3 éves múlt, de tegnap is összeraktuk pl, pedig már a Hot Wheels pályákat nézegetem karácsonyra...

2016. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy előző irta.

2 éves fiamnak csak a töredéke van meg(a piros autóházhoz nem volt pálya a dobozban de ugyanannyiba került..m)és éjjel nappal játszik ilyenekkel(szóval amikben bújtatni lehet az autót, több nyíláson is, stb)


Mindenképpen a márkát is nézd mert én próbáltam szetteket venni, de esnek szét és minta direkt olyan pici rögzítéssel csinálnák, hogy ha az letörik, ragasztással sem tudod otthon javítani, kuka.)


Nagyon imádják az olyat is, ami után köthető valami(pl traktor pótkocsival)de a csatlakozot itt is figyelni kell, mert ugyanúgy jár az ember mint ahogy leírtam.pedig direkt 3000 ft felettit vettem legutóbb.


Gyermekem szinte összes játéka totálkáros és nem a gyerek hibája!hanem hogy a legigénybe vett és legfontosabb részeket képesek apro pár milliméteres kis pöckökkel megoldani. Szemétség a gyártóktól.

Gyermekem traktorához nem köthető a potkocsi mert a pici pöcök feladta...

2016. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szóval a Baby Wheels márka megbízható. Eddig az egy tart ki nálunk, ill egy szerelős autó a Régió játékboltból


Jó márkákat válassz vagy nagynevű játékboltban vásárolj

2016. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, esetleg még vehetsz Lego Duplo-t.

Az drágább árkategória, de az törhetetlen. Nálunk nagy a készlet, tesztelve van mind. Bírják a kőre dobálást, mindent.

És az is nagyon változatos. Autók, munkagépek, repülők, állatok, kisebb-nagyobb készletek.

Tényleg elnyűhetetlen, és sokáig jó lesz (az nálunk a másik nagy kedvenc, persze már jó sok van)

2016. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzt szánsz rá? Mivel szeret játszani?

Mi tavaly a 27 hónapos fiúnknak ilyet vettünk: [link]

2016. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5000Ft körül szánok rá de persze amit esetleg szeretne és 1000, 2000Ft-tal több akkor azt is megveszem
2016. aug. 28. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:

enyém pont karácsonykor volt 2 éves, ilyesmiket kapott:


fa vonat, fa sínekkel

lego duplo vagy megabloks (kompatibilis a duplóval, csak némileg olcsóbb)

könyv! (tesz-vesz város, böngésző, bartoserika, stb)

autó (bármilyen, bármekkora, bármennyi :))

2016. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Színes bilit!
2016. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

bilibo

bambino lük

2016. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!