Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok ajánlani fél napos...

Tudnátok ajánlani fél napos programot/kirándulási ötletet Budapesten?

Figyelt kérdés

Kettő kisgyerekkel (6 és 4 évesek), délelőtt orvoshoz kell mennünk, de délután elmennénk valami jó gyerekbarát helyre, kihasználva a jó időt.

(Libegőzni, és a Margitszigeten már voltunk)


2016. aug. 30. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Vasúttörténeti park
2016. aug. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyermekvasút? Nekünk nagyon bejött, évente egyszer megyünk, és nem unják még. :)

Ha van rá keret, akkor állatkert. Fél nap alatt is be lehet járni bőven, de kalkuláld bele, hogy kell nekik több pihenő, mert még kicsik.


Gellért hegy: sétálni is lehet, van ott valami játszótér, szép a kilátás, stb.

2016. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen éltem-haltam az Állatkertért. Mondjuk ma már nem tartozik a legolcsóbb programok közé sajnos, a beugró sem kevés meg érdemes máshol venni kaját, rágcsát (vagy otthon bekészíteni egy-két szendvicset) innivalót, mert az Állatkert területén lévő büfék szintén drágák. De mint program, tényleg szuper.
2016. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tarzan Park

Gellért hegy

Hajógyári sziget játszótér

Állatkert

Hűvösvölgy kisvasút

2016. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Végülis az állatkertbe mentünk. Amúgy az elve is tervben volt, csak féltem hogy kevés lesz az idő az orvos után. De szerencsére nagyon hamar végeztünk, így volt rendesen idő állatkertezni is.

Hajógyári sziget, Gellérthegy amúgy már szintén megvolt,igaz régebben. Játszóházak sajna kilőve, mert most vették le a gyerekem gipszépt, még vigyázni kell rá.

2016. aug. 31. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!