Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire normális ha egy...

Mennyire normális ha egy férfi 45 évesem csinál gyereket?

Figyelt kérdés
Ennek mi a jó és rossz oldala? Normális dolog ez?

2016. aug. 30. 09:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Az nevelőapàm 74 éves(olyan mintha 50es lenne, irigylem a génjeit). Facebook, twitter, insta hasznàl mindent, legújabb mobilok, laptop. Szóval nem a koron múlik. Ja és minden évben àtússza a balatont. Ezt nagyon sok 30 éves sem bìrja. Ennyit a korról.
2016. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
84%

Anyum nagynénje 72 éves, most mesélte, hogy beiratkozott egy számítógépes tanfolyamra, és laptopot szeretne venni, hogy internetezhessen.

Nem a kor számít, hanem a hozzáállás.

2016. aug. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Ennek a korhoz semmi köze. Apum 52 volt mikor születtem. Most 86 még dolgozik. Mindig fiatal9s gondolkodású volt. IPadje van ès laptopon dolgozik.
2016. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. Nőtől is. Nem ettől függ ki milyen szülő. Baleset pedig bárkivel történhet. Apu munkatársa 27 évesen szívrohamot kapott.
2016. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%
39 évesen szültem az akkor 44 éves férjemnek. Jó, hogy érett fejjel hoztunk döntést . Jó, hogy tanulhattam élhettem, tapasztalhattam. Több a türelmem, bölcsebbnek mondanám magam, mint 20 évvel ezelőtt.
2016. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem attól lesz valaki jó apa hogy van-e e-mail címe, vagy hogy mennyire modern. Szerintem normális, maximum nem átlagos
2016. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Arról nem is beszélve hogy a férjem 81éves nagymamájának van e-mail címe, laptopja, Skype-ol, autót vezet.
2016. aug. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha ez az összes, amit fel tudsz ellene hozni, akkor szerencsés vagy.

Mi 40 évesek vagyunk a férjemmel, de gondolkodunk a 3. gyereken. Amúgy az nálunk is visszatartó erő, hogy a nagyszülők fiatalon meghaltak, és egyrészt semmi segítségünk nincs, másrészt én is félek, hogyha mi is meghalunk fiatalon, akkor nálunk csak az árvaház jöhet szóba,mert senki rokonunk nincs. Amúgy pont ez a másik, ami miatt szeretnék még gyereket, valahogy úgy érzem, hogy túl kevés körülöttem az ember, akit szerethetek. A gyerekeimnek is jobb lenne a nagy család.

Persze van aki meg az egykékre esküszik, ki milyen személyiség.

2016. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46 éves volt férjem mikor legidősebb fiunk született,skypol,facebook,email cim,minden van neki ,tehát nem kor számit csak hozá állás és jó apaság nem az email cimnél kezdődik.
2016. szept. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!