Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy viselte h a párja/férj...

Ki hogy viselte h a párja/férje más városba vagy külföldre ment dolgozni hátrahagyva a családját?

Figyelt kérdés

Van egy 16 hónapos gyermekünk jövőhónapba szülöm a kistesót. Párom munkát kapott 1.5óra kocsival. Ott albérletbe lesz. Én szülés miatt maradok a gyerekkel. Már most bánt az egész hogy várom és nem jön majd. 3 nap munka 3 nap szabad. A 3 szabadnapon hazajönne.

Hogy fogja a gyerek viselni? Eddig itt helybe dolgozott.

Rossz hogy a pénz miatt családok szakadnak szét.

Félek attól hogy ott talál valakit. Persze nem olyan de jobb félni mint megijedni.

Akiknek van tapasztalatuk etéren írna?


2016. szept. 2. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek jól fogja viselni, hamar hozzászokik ehhez a helyzethez. Te is kibírod. Én 3 gyerekkel maradtam itthon, a párom csak 6 hetenként jön haza egy hétre. A legkisebb 2 éves, a fiú 4. Skypen beszélünk mindennap.
2016. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyaltalan nem veszes. Masfel ora utazas miatt nem tud hazajarni ? En naponta 1,5 orat utaztam oda plusz vissza a munkahelyemre. A volt ferjem ugyszinten, ha dugo volt akkor 2,5 ot. En a vonaton/ metron ultem ennyit. Mondjuk ahol mi lakunk ez a normalis.

Szoval 1,5 ora kocsival az semmi... Ennyit meger, hogy alberletet fizessen ?

3 nap meg nem hangzik rosszul.

Ennel sokkal rosszabb helyzetek vannak. Az unokatesom ferje pl. katona es fel evente jar haza.

2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem félek hogy talál valakit, ezeken a gyerekes marhaságokon rég túl vagyunk. Két-három havonta jár haza, két gyerek van. Nehéz, de kibírjuk mert a célunk eléréséhez jelenleg ez az egy út vezet. Naponta skyp és sokat írunk is egymásnak. Gyerekek teljesen jól viselik, hamar megszokták. Az elválás kicsit macerás de működik a dolog.
2016. szept. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott ingyen kap albérletet vagy miért kell ott maradnia? Nagyon sokan utaznak 1,5 órát a melóba, nem értem miért nem marad inkább veletek.
2016. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

12 órázik mindig. Nincs úgy buszjárat. Nappal is 12 éjszaka is 12 óra. Egy kocsink van ami közös nyilván az kell h ha van vmi a gyerekkel tudjak menni ha kell.

majd menni akarok utána a gyerekekkel.

2016. szept. 3. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért olyan nyilvánvaló hogy autó kell nektek, felétek sem jár busz?
2016. szept. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!