Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha a hároméves...

Mit csináljak, ha a hároméves kislány állandóan önkielégít? Normális ez? Hagyjam?

Figyelt kérdés

2016. szept. 9. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen normális, ez a pszichés fejlődés egyik foka, már az anya méhben is csinálják. Annyit kell neki mondani, hogy csak akkor csinálja amikor senki nem látja.
2016. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Allandoan tuti nem normalis.
2016. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem normális. Időnként oké, de állandóan nem az.
2016. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Mennyi az az állandó? Az önkielégítés a gyereknél is feszültséglevezető hatású, tehát valószínűleg valami idegesíti. Amikor óvodában dolgoztam, akkor is sok gyereket láttunk, aki nagyon sokat maszturbált, mindig volt oka, válás, stb. Ha csak néha csinálja, az viszont normális.
2016. szept. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
En ezt nemis hallottam mèg. Miert van ez? Milyen. Korban? Bocsi az Offèrt kèrdezo
2016. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Közel két éves a kislányom, én még sosem fedeztem fel, hogy önkielégítene. Bár még pelusos, nyilván nem is fér hozzá olyan gyakran a nemiszervéhez. De azért este fürdés előtt szokott meztelenkedni, és sem akkor, sem fürdés közben nem igazán nyúlkál a nunijához. Kérdező! Megkérdezhetem, hogy hogyan önkielégít a kislányod? Nem csámcsogni akarok a részleteken, csak el sem tudom képzelni. Mindenesetre jó lenne, ha nem lennék teljesen paff, amikor majd a lányom elkezdi felfedezni a testét.

Olvastam már ebben a témában. Állítólag a fiúk gyakran vagy gyakrabban csinálják. Van egy 3,5 éves fiam is, Ő már jó ideje szobatiszta, néha babrálja is a kukiját, de nem maszturbál. Azt olvastam, hogy egy bizonyos fokig abszolút természetes, de ha állandoan csinálja, valami hiányérzetét próbálja elnyomni. Egyszerűen a boldogság érzését keresi.

Ahogy elòttem már leírták, nem szabad megszégyeníteni, finoman, diszkréten meg kell kérni arra, hogy mások előtt ne csinálja, csak akkor, amikor egyedűl van. És én a helyedben elvinném pszichológushoz, mert ez a mérték nem normális.

2016. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%

Nekem a Férjem mesélte hogyva húga is nagyon csinálta. 7 évvel fiatalabb a sogornőm ugyhogy nagyon emlékszik rá. Be bujt a takaró alá és teljesen le izzasztotta magát mé kipirosoditt. (azota is szereti a sexet a sogornőm! 😊)

A tesóm kisfia is csinálta kb ennyibidősen.

2016. szept. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
játéknak álcázza, és másnak nevezi, de a kanapé támlájához dörgöli magát, naponta 1-2-szer általában
2016. szept. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!