Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek karácsonyra...

Alexakutya kérdése:

2 éves gyereknek karácsonyra gyurma?

Figyelt kérdés
Lehet adni gyurmát egy 2 éves gyereknek? Válaszokat köszönöm!!

2016. szept. 11. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Megeszi.
2016. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
nem
2016. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

felügyelettel játszhat vele, de szerintem többet ér valami húzhatós, vagy tolhatós játék, pll csattogós szárnyú lepke, vagy kisdömper


de ha finommotorikát nézzük, akkor mágneses rajztábla inkább

2016. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Sólisztgyurma biztonságosabb.
2016. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi pont 2 évesen vettünk először gyurmát, addig só-liszt gyurmát használt. Imádta és eszébe se volt megenni. Mondjuk sose volt mindent megkóstoló fajta.
2016. szept. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
A lányom két éves volt mikor rákattant a gyurmára. És tudta mire való úgyhogy nem ette meg. Szerintem teljesen gyerekfuggo. Az intelligens gyurma sem rossz.
2016. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
A Play doh pl. pont 2+-os
2016. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én kb 4 éves lehettem, és jött át hozzánk vendégségbe egy kb 3 éves kislány, és azt játszottam, hogy sütök gyurmából sütit, neki is adtam, de csak játszásiból, meg sem fordult a fejemben, hogy ő tényleg komolyan gondolja, hogy megeszi, mikor látszódott rajta, hogy az nem igazi süti, csak gyurma, lehet még akkor nem is látott olyat, meglepődtem, mikor a szájába vette, de aztán ki is köpte, mert rájött, hogy nem valódi süti. Kiszedte a szájából, és visszarakta oda, ahova én kiraktam játékból. A szülők közelben voltak egyébként, de asszem, egy szobával arrébb. De amúgy nem lett semmi baj. Csak meglepődtem, hogy tényleg a szájába veszi. Amúgy ilyen nagyon minike is volt a darab. A kiscsajszi még nem beszélt, de úgy a szavakat értette, amiket mondtunk. Amúgy tényleg nagyon rég volt már.
2016. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Igen lehet.

A lányom másfél évesen kapott, nem engedtem, hogy megegye, de mint gyurma nem érdekelt.

Pont most két éves, és szinte minden nap kéri, hogy gyurmázzunk, eszébe sincs megenni, de már tök ügyesen csinál belőle golyót, meg sziszikigyót, és kilapítja és nyomkodja bele a formákat.

2016. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
2 éves a kislányom és nem szedeget már jó ideje semmit a szájába. Gyurmázik, gombócot gyúr, "kukacot" sodor és próbál csigát tekergetni belőle...
2016. szept. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!