Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy mindenki leszól minden nevet?

Figyelt kérdés

Az ikreim 1hónaposak, Bence és Vivien.Sokan húzzák a szájukat,hogy nincs fantázák,túl kommersz nevek,minden 2.gyereket így hívnak.Meg túl gyerekesek felnőttnek.


Ismeretségi körben van ,Kimberli, és Gwendolin és Lorenzó.Ezeken meg szörnyülködnek, hogy úristen szegény gyerek,milyen szülő ad ilyen neveket?


Barátnőm 4évrs kislánya Erika.De ez meg öreges.(Szerintem nem).



Mondjuk engem nem érdekel más véleménye,ezeket kapták mert ezek tetszettek.Ha a Reményke és a Rikárdó tetszett volna azok lettek volna , ha a Gyula és a Teréz akkor azok,csak most komolyan!Mégis milyen nevet adjanak a szülők? Legyen mindenki Anna és Olivér?(Csak erre a két névre nem hallottam még negatívumot).



#név #névadás #névadási trend
2016. szept. 14. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Egy nagy adag leszrom tablettát ajánlanék neked!
2016. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
39%

Fiam Bence, rajta kivul egy van a kornyeken, semmi ilyesmi, hogy tele van a kornyek veluk.

Sokkal inkabb David, Anna, Vanessza, Daniel stb, amibol rengeteg van.

2016. szept. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Jaj hat az emberek imádnak belekötni mas életébe/döntésébe, főleg, ha gyereknevelésről van szó. Szerintem ez egyfajta önigazolás, vagy unatkoznak.

Olyan nevet ad mindenki, amilyet akar. Nem mondom, hogy mindegy, mert rohadtul ki lehet szúrni szegeny gyerekekkel... De itt erről szó nincs, igy aztan nem kell ezzel foglalkozni. Ha nem ebbe, akkor másba kötnek bele. Ez valami 21. Századi hobbi. Szerintem régen nem voltak ilyen parasztok az emberek egymással...

2016. szept. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Igazad van, csak kifelejtetted, hogy az eredet miatt is leszólnak.

Ne legyen ősmagyar, zsidó, arab, stb...

Oké, vannak túlzások, Orália és tàrsai, de a legtöbb név megszokható, viselhető. Ismerek pl tök aranyos 3 éves Gézát, és jól áll neki a neve.

2016. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
En is eszrevettem.. mar nem is valaszolok olyan kerdesek ala. Tegnaprol mara egy olyan miatt 68rol 66%-ra estem..
2016. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó nevek!

Ikreim Kálmán és Mihály :)

2016. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
A névkérdés nagyon szubjektív dolog, mindenkinek más tetszik. Igazán nehéz olyat találni, ami se nem gyakori, se nem fura/idegen, se nem öreges. Én úgy érzem nekünk sikerült így adni a gyerekeinknek, persze nem gyakoriak, mert ez objektív, de a legtöbb ember szerint a lányunk neve fura, a fiunké meg öreges, mert ezek szubjektív szempontok. A szép-ronda meg pláne. Így egyedül a gyakoriság az, amit "felróhatnak", de az meg nem mindenkinél szempont. Szóval névkérdésben sose lesz egyezség :-).
2016. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
A Vivien szép, de a Bencét nagyon utálom. Túl tucat és nekem nem szép. Fogadd el, hogy ízlések és pofonok.
2016. szept. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Igen, de ahogy a 3példában említettem ha különleges nevet adok akkor szegény gyerek, ha hagyományodat akkor öreges.Ahogy az egyik válaszoló írta ha ősmagyar akkor hipermagyar vagy, ha külföldi akkor hazaáruló, ha hosszú a név vagy két név nehéz lesz majd aláírni,ha rövid a név kevés...Akkor milyen nevet adjak?
2016. szept. 14. 19:30
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
En Vivien vagyok 24 eves, elso babamat varom, jelenl3g 16 hetes es egyaltalan nem gyerekes, szerintem egy ertelmes, nem annyira csunya no vagyok, es nem cigany amugy, mert mar ilyet is hallottam...
2016. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!