Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csak én vettem észre, hogy...

Csak én vettem észre, hogy mindenki leszól minden nevet?

Figyelt kérdés

Az ikreim 1hónaposak, Bence és Vivien.Sokan húzzák a szájukat,hogy nincs fantázák,túl kommersz nevek,minden 2.gyereket így hívnak.Meg túl gyerekesek felnőttnek.


Ismeretségi körben van ,Kimberli, és Gwendolin és Lorenzó.Ezeken meg szörnyülködnek, hogy úristen szegény gyerek,milyen szülő ad ilyen neveket?


Barátnőm 4évrs kislánya Erika.De ez meg öreges.(Szerintem nem).



Mondjuk engem nem érdekel más véleménye,ezeket kapták mert ezek tetszettek.Ha a Reményke és a Rikárdó tetszett volna azok lettek volna , ha a Gyula és a Teréz akkor azok,csak most komolyan!Mégis milyen nevet adjanak a szülők? Legyen mindenki Anna és Olivér?(Csak erre a két névre nem hallottam még negatívumot).



#név #névadás #névadási trend
2016. szept. 14. 17:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én is ugy voltam nevekel hogy azt adtam a gyerekeimnek ami nekünk tetszet,illetve nem is értem miért kell megkérdezni másokat eről .
2016. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is Bencusom van el se tudnám képzelni másik névvel,rajta kívül nincs is az ismerősi körünkben másik Bence,hiába "tucat" attól még nem jelenti autimatikusan azt hogy a játszótéren minden második kisfiút igy hivnak..
2016. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
2016. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
(A 23-ast pontozzátok le minél többen , légyszi, én is azt tettem.Köszi.)
2016. szept. 16. 15:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!