Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki hogy bírja a dackorszakot?...

Ki hogy bírja a dackorszakot? Főleg ha kismama az illető?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 12:17
 1/6 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Nekem van egy majdnem 2,5 évesem és a 32. hétben vagyok. Tegnap vmi miatt annyira leüvöltöttem szegényt, h még ma reggel is azzal indított, h "Anya, méges vótà?". Borzasztó nehezemre esik, mikor tizedjére kérek vmi.olyasmit amiről tudom, h tudja, és egy idő utàn elborul az agyam, és nem tudpk arra koncentràlni, h dehàt kisgyerrek, meghogy nem az én bosszantàsomra stb... Azt kerll h mondjam 10 napbol kb 9x érzem azt h na ma se sikerült olyan anyànak lennem,.amit elvàrnék magamtól. Ugyanakkor tudom, h sok dolgot jól csinàlok,.tudom, h a feszültségemben egy tavalyi, màsodik trimeszteres magzat elvesztése is benne van, és asz is, h 20 hónapos kora óta nem alszik nappal a kislànyom.. De azért igyekszem.
2016. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az alacsony vérnyomásom miatt túl jól...

bármilyen csökönyösség, akaratosság esetén sem megy fel bennem a pumpa, a hangom is hasonló egy hipnotiáló pszichiáteréhez. ma pl a laptop leveréséhez már hozzá sem tudtam szólni hirtelen, aztán annyi jött ki, légyszi azt a darabját is kérem, látod ezért is vigyáni kéne a dolgokra.

(de annyit tudok, minél jobban felhívom valamire a figyelmét, hogy féltem, annál jobban visszaél vele)


de nem vagyok kismama

2016. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első igen, hasonlóan érzek, kedves második ez igen ritka lehet.. :P
2016. szept. 19. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
talán a fáradtság az oka
2016. szept. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem is alacsony a vérnyomàsom...most a vasam is kevés, de ezek sajnos nem akadàlyoznak....Nem lenne szabad, h megengedjem magamnak a dühöt, legalàbbis ilyen szinten. Ma fürdés előtt pl az összes plüssàllat annak drukkolt, hogy egyedül leveszi a zoknijàt. Ès tàdààm, levette. Büszke is voltam magamra, bàrcsak mindennap sikerülne vhogy így megoldani.
2016. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy adag leszaromkapszulával. De tényleg. Máshogy ez nem megy, különben megőrülsz. 19 hónapos a gyerek, én meg 38 hetes terhes. Már elég nehezen mozgok, a gyerek meg tojik szót fogadni a háromszintes házban. És boszorkányosan ügyesen lépcsőzik. A babaajtót kiröhögi és 3 másodperc alatt kinyitja, és már a rendes kilincseket is feléri. Ha már nagyon nem bírok vele, beteszem a rácsos kiságyába. Általában 10 percen belül el is alszik. Reggel, amikor felkel, akkor el szoktam neki mondani a napi tervet, hogy mi után mi fog következni. Így egy kicsit könnyebb. Meg aztán egy kis nasi ígérete 99%-ban bejön. Szerencsére imádja a gyümölcsöket, így megvan a vitaminbevitel is, meg a motiváció is. ;) Hajrá, és csak lazán!
2016. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!