Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a terhesek első időszakában...

Ha a terhesek első időszakában van menstruáció és az olyan mint máskor, valóban lehet, hogy ennek ellenére kismama az illető?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
ha terhesség alatt menstruáció jelentkezik,az semmiképp sem olyan,mint amikor nem vár babát a nő,hiszen terhesség alatt a méh felső részében beágyazódik a zigóta és maximum egy kis barnás vérzés jelentkezik,ami a méh alsó részében lévő nyálkahártya leválása.
2010. máj. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, ez 1, másfél napig tartó "mensi" volt.
2010. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nekem az első két hónapban fel sem tűnt, hogy terhes lennék, mert rendesen megjött, aztán a harmadik hónapban csak barnás folyásom volt 4 napig, ekkor mentem dokihoz. :) Sajnos nekem a terhességem későbbi időszakában is voltak vérezgetős problémák, de szerencsére semmi baj sem lett belőle, bár azért kíváncsi lennék mitől volt ez így, de erre a doki sem talált választ.

Kisfiam most 7 hetes és békésen szuszog a kiságyban. :))

2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.

Az utolsó írótól kérdezném:Tényleg ugyanolyan volt a vérzésed mint máskor?És nem volt semmi más jele,hogy babát várnál?Köszönöm még1szer!

2010. máj. 8. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek csak a második maradt ki. Az első teljesen olyan volt, mintha nem is lett volna terhes. Meg is lepődtek, amikor kiderült, hogy nem 6, hanem 10 hetes terhes. Semmi tünete nem volt.
2010. máj. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy irtatok nekem.Tehet van még esélyem,hogy babát várok.Ez a harmadik nap,hogy mensizek,bár nem olyan erősen mint szokott(de nem túl nagy az eltérés).De még mindig szédülök és melleim feszülnek,és a fejem is fájdogál de nem folyamatosan.
2010. máj. 9. 08:33
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Igen, tényleg ugyanolyan volt az első két hónapban a vérzésem. Nem tudom mitől, talán valamilyen hormonproblémám lehet. :( Azért erre gondolok, mert a szülésem sem fájásokkal indult, hanem magzatvíz szivárgással, kaptam oxitocint, de arra sem megfelelően reagáltam, aztán szerencsére természetes úton sikerült a szülés, de a tejem nem indult meg úgy mint kellett volna (szinte semmi), tehát a babám tápszeres lett, a méhem is kicsit lassan állt vissza... :( Majd egyszer, ha lesz időm és főleg lelkierőm kivizsgáltatom magam. Az viszont mindenért megvigasztal, hogy a Picúr szépen fejlődik mind testileg, mind szellemileg. :))

2010. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm,hogy visszaírtál. Igy talán még reménykedhetem,hogy tényleg babám lesz.Mert nagyon szeretném.És nekem is voltak hormon problémáim,a fogamzásgátlóktól.2 fajtát szedtem és egyik sem volt jó nekem.Így abba kellet hagynom.:(

Mennyi idős a picid?Örülök,hogy jól van!

2010. máj. 9. 11:04
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szia!


Most 7 hetes a pici. :) Nekem is voltak problémák a fogamzásgátlókkal, az egyiknek magas, a másiknak alacsony volt a hormontartalma, de volt olyan is, amitől csak simán rosszul voltam.

Remélem hamarosan Neked is összejön a baba!

Majd írd meg kérlek, hogy mi lett.

2010. máj. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy 1.nap mintha rendesen megjött volna, második nap alig valami, 3. nap pedig csak kevés barnázás
2010. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!