Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti milyen márkájú átmeneti...

Ti milyen márkájú átmeneti cipőt vesztek a bölcsis gyereketeknek? Hol veszitek, melyik boltban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Maus és Szamos szupinált, netről.
2016. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Eszter76 ***** válasza:
D.D.step - a közeli cipőboltban vettük. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Olyan a lába, mint egy kispárna. :-) Több cipőt próbáltunk, ennek elég széles és magas a kialakítása.
2016. szept. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Deichmann-ból szoktam Elefanten-t, vagy Bären Schue-t venni. Ezen kívül a Brendon outlet kínálatát szoktam nézni a neten és ha vannak jók (elérhető méret is fent van), akkor elmegyünk, vettem már szép Richter cipőket ott féláron. Illetve, ha éppen arra járok, a Humanic-ba is benézek, ott van olyan rész ahova kiteszik az 1-1 megmaradt méretet leárazva típusonként. Ott már vettem Superfit cipőt szintén féláron.
2016. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Salus szupinált szandálokat veszünk, Salus márkaboltban (egészségpénztárra is elszámolható)
2016. szept. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!