Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki a tanulóbicikli.hu-ról...

Aki a tanulóbicikli.hu-ról rendelt futóbiciklit, meg van elégedve a biciklivel? A gyerek szereti?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 21:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most tavasszal lessz 3éve hogy megvettük innen.Mégcsak a kereke se kopott el pedig nyár elejéig naponta használta a kisfiam.Teljesen megérte az árát!
2016. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi egy ève vettük. Szereti a kislànyom, noncs semmi baja.
2016. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is 2 éve megvan,meg vagyunk elégedve. Lányom és a házbeli gyerekek is nyüstölik de mégcsak le sincs kopva a festék.
2016. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekünk még csak féléves a bringa, de elégedettek vagyunk vele. Nálunk az is fontos szempont volt,h könnyű legyen.
2016. szept. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A masodik gyerekem hasznalja most es nincs ketsegem, hogy a harmadik is fogja majd 😀

Semmi baja, en teljesen meg vagyok elegedve vele.

2016. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bár mi csak pár napja vettük meg, eddig nagyon bejött, a lányom imádja. Egyelőre nem túl elegánsan száll le róla, úgyhogy sikerült már párszor felborítani, de jól bírja a bicikli és a kiegészítők is.
2016. szept. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Fiamnak 1.5 éve van meg, imádja. Nekem is nagyon tetszik mert egy masszív darab. Lányomnak most rendeltem a 2. szülinapjára, ugyanúgy innen. Szerintem nagyon jó árban is van, ilyen olcsón még sehol nem láttam tanuló bicajt.
2016. szept. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csupán kíváncsiságból,aki kislánynak vett,milyen színűt választott?
2016. szept. 27. 06:52
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk piros van a leányzónak. Plusz virágmintás csengőt kellett hozzá választani, mivel szerinte az a legfontosabb alkatrész a biciklin. :-)
2016. szept. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 1,5 éve kapta,nagyon jól birja,semmi baja,a neve is rajta van és az sem kopik.Én nem szerettem volna csupa rózsaszin bicót,úgyhogy egy vagány fekete-pink bicaja van :)
2016. szept. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!