Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Itt minden másfél, két éves...

Itt minden másfél, két éves gyerek átalussza az éjszakákat, és sosem ébred fel éjjel? Csak velünk más a helyzet?

Figyelt kérdés

Nálunk másképp állnak a dolgok. A mi lányunk is az hagyján, h este elalszik rendben. Sokáig maga elaludt, de jó ideje csak úgy, ha felette ülök a kiságy mellett. de aztán jön az éjszaka. MI minden este úgy fekszünk le, h nem tudni, milyen lesz az éjszakánk. Egyik éjjel felébred kétszer, de visszaalszik, ha átszaladok. Másik éjjel felsír nyolcszor, szintén visszaalszik az ugrándozásaimra. Következő éjjel felébred pl. egykor,és fenn van három órát. Az ébredések is ehhez alakulva, össze-vissza vannak. Ha fenn vagyunk vele fél éjszakát, akkor beájulunk 8ig. Ha csak felsír, akkor kel egyik nap 5kor, másik nap 7kor. Minden teljesen kiszámíthatatlan.

Egyébként olyan egy éves koráig átaludta az éjszakákat. Szépen megtanultuk. Azóta viszont siralmas a helyzet. Sosem lehet tudni, mit hoz az éjjel. Esténk sincs, mert elalszunk a férjemmel 9kor, mert tudjuk, akár fél11kor is kezdődhet az éjszakai műszak.

Vannak itt esetleg más anyukák is, akikkel hasonló cipőben járunk? Vagy ez tényleg kirívó eset?

(tegnap volt 20 hónapos a hölgy)


2010. ápr. 24. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Fogacskákkal hogy álltok?Nem lehet hogy csak amiatt nyűgösebb éjszaka és kel fel rá?!

2010. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy megnyugtassalak, a mi lányunk 2 éves lesz, és nálunk is kel minden éjjel minimum 2szer. Már mindent kipróbáltam ( fűtés, fogfájás, száraz levegő, több vacsi .... ), de a helyzet semmit sem változott.
2010. ápr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Az én fiamra pontosan illik a leírásod:)

Nem vagy egyedül. Teljesen kivagyunk mi is....

22 hós a fiam

2010. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
szia.próbáld ki a citromfű teát.Amikor rosszabbul aludt a babóm akkor ezt adtam neki,és sokkal jobb lett a helyzet.persze nem az első kortytól,de ha egy ideig rendszeresen adod neki,szerintem segíteni fog.egy próbát megér nem?
2010. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kislányom 20 hós és a mi éjszakáink is mozgalmasak.

Nálunk nem rég kezdődött, de azóta nem is alszunk!!!!

Egyszer majdcsak elmúlik.Remélem.

2010. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 hos a lanyom nekunk is rosszak mostanaban az ejjelek. en a fogara gyanakszom mert a szemfogai meg nem bujtak ki es nagyon rag napkozben. en meg szoptatok ugyhogy legalabbb azzal vissza tudom ejjel altatni de gyakran kel es neha le se akar maszni rolam.
2010. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20honapos mult a fiam.Amiota megszületett legalább 3x de sokszor 10szer ébred.Gondolhatod hogy mindent elkövetünk másfél év alatt.Kb 2honapja hogy nyugibb van,pedig semmi extra nem történt.Most 1x éred jo esetben,de még mindig van h 3x.Nem tudom,nincs megoldás,báris én nem jöttem rá.KITATRÁS MINDENKINEK!
2010. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is dettó ugyanez a helyzet,csak nálunk születésétől kezdve,még egyetlen éjszakát sem aludtunk át

min 3-4 kelés nélkül:( Most 14hónapos,csak remélni tudom,hogy idővel elmúlik,mi is kipróbáltunk már mindent.

2010. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28 hós a fiam, mi már mellette alszunk felváltva apával, mert dolgozunk és nem bírunk már átrohangálni. Igaz, már előfordul, mondjuk hetente egyszer (vagy kéthetente), hogy átalussza az éjszakát, de legtöbbször kétszer még kel. Csak hogy megnézze, ott vagyok-e, vagy inni kér, vagy felsír (fognövekedős időszakban), stb. Én már nem is mondom senkeibnek, mert én is úgy érzem, hogy az én gyerekemen kívül mindenki átalusja az éjszakát... de kitartás, semmi nem tart örökké. Ja és mi is kilenckor alszunk :-) mert muszáj, nem lehet tudni, milyen lesz az éjszaka és másnap dolgozni kell.
2010. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
bocs a hibákért. 12,40
2010. ápr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!