Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik másfél éves kislánynak...

Létezik másfél éves kislánynak való, újságárusnál kapható gyerek-újság? (sok képpel)

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Jó régen voltam ilyen fiatal, ráadásul cseppet sem voltam kislány, de nálam a Buci Maci, Micimackó és a Garfield voltak a kedvencek. Sok a színes kép, volt bennük kiszínező és mivel volt bennük egy kis szöveg, ezért felolvasni is lehetett, de egyedül is jó ideig lefoglalt. Ez volt akkor. Most nem vagyok tisztában a helyzettel, de talán kiindulópontnak megteszi...


20/F

2010. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Buci-Maci most is van!
2010. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincsen. A legtöbb ilyen ujsag, ami gyerekeknek keszül tele van feladvanyokkal szinezni valokkal stb... amit egy masfel eves egyaltalan nem ertekel. Könyvet vegyel neki.

A kisfiam 3 lesz a könyveket imadja, de az ujsagokat nem szereti, pedig odavan az autokert, de meg most sem köti le a verdak magazin. A jatekautonak örül, de ennyi.

2010. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor maradok a könyveknél...Én a Dörmögő Dömötört szerettem nagyon (a most már 20 éves húgomnak is vettünk még) nem tudom az kapható-e még.
2010. máj. 24. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, ezt találtam neked: [link]

Nem tudom, hogy lehet-e kapni, de rendelni biztos :)

2010. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, neked is köszönöm! Azóta voltam újságosnál és kapható még a Dörmögő Dömötör!!!!De 3 éves kortól, mint a legtöbb kicsiknek szóló újság.
2010. máj. 25. 08:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált a Dömötör, szerette a kislányom a verseket, amiket felolvastam belőle, tetszettek neki a mesék is, az, hogy nem feltétlenül használja ki maximálisan az újságban lévő lehetőségeket, az nem baj. Nem akkora összeg, hogy felesleges pénzkidobás legyen, és el lehet tenni későbbre - hidd el, iszonyatosan repül az idő, és később is fog neki örülni. Egyébként én mindig vettem neki olyan újságot, amiben volt is vmi (Micimackó, Pici Póni, stb).
2010. máj. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. máj. 26. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!