Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiam 4 eves hiperaktiv,...

Fiam 4 eves hiperaktiv, nagyon szemtelen, csunyan beszel mindenre azt mondja nem, az apja kicsi koratol tobbszor is megutotte mit tegyek nem tudom csak 4 eves nem birok vele, visszaut es atestveret 14 honapos is uti mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 30. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
4 éves és az apja "kicsi" korától üti. Nagyon sajnálom szegénykét! Nem is tudom, hogy "anyukának" vagy "apukának" gratuláljak először.
2016. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért üt mert apa is! Ez természetes! Ezt tanulja apától! Nekem 4,5 éves a fiam! Őt is nagyon szigorúan kell fognom. Kapott is már tölem egy pofont. Mikor már végképp semmi nem hatott. De nem lehet mindig verni egy gyereket! Jora nem vezet!
2016. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Szegeny Patrik...


Es te mit csinalsz, amig uti?!

2016. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó! Azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Éppen ez jutott eszembe
2016. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy van ahogy a 2es mondja. Csak az apja "példáját" követi. Ezt látja,a gyerek utánoz így tanul, ő azt gondolja ez a helyes. Először apukát kellene leültetni és a gyerekből megpróbálni minnél hamarabb "kinevelni" ezt a viselkedést,addig míg nem késő.
2016. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Az apja kicsi korától többször megütötte??

Oszt miért?? Ha ezt így leírod,akkor feltételezem nem ritkán,végső esetben verte az apja,hanem rendszeresen.

Ezesetben pakolj össze és válj el,mert a pasid egy barom. De gondolom neked is feltűnt mikor téged üt,nem? Nem a gyerekkel van gond,hanem az idióta szüleivel!

2016. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiperaktív. Miért nem a pszichológusok, gyógypedagógusok tanácsát kéred?
2016. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

Esetleg meg kéne nevelni és nem agyonverni!?

Sürgősen kérj szakértő segítséget, ha nektek ez nem megy!!! Nevelési tanácsadó, család gondozó, pszichológus!!!


Az én fiam is hiperaktív, sőt aspergeres IS. De soha nem emelt kezet se a kistesóra, se háziállatra, senkire. Kimondottan gondoskodó kisebb gyerekkel szemben. Ezt ne akard a hiperaktivitásra fogni! Nevelési hiányosság, semmi más.

2016. okt. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!