Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok mondani olyan megbízh...

Tudnátok mondani olyan megbízható, hiteles, reális gyerekruha-mérettáblázatot, ahol azt is látom, hogy hányas a ruhaméret és azt is, hogy átlagosan hány éves gyerekre való?

Figyelt kérdés
Felsőkre, nadrágokra is vonatkozóan.
2016. okt. 1. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "hiteles", mert nem írja elő törvény, hogy ugyanúgy számozzanak a gyártók.
2016. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nincs :)

de jó lenne ha lenne

2016. okt. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te hitelesen kapsz magadra ruhát?

Már bocs!

Több bolt többféle méret/év. Nekünk pl az f&f ahhoz képest hogy 6-9volt ráirva és még csak 4 volt a fiam 2x tudtam ráadni a sapka meg alapból nem is volt jó. Ez gondolom nem hiteles neked.

A H&M be mindig nagyobbat vettem 1 mérettel és mindig akkora volt jó ténylegesen, tehát hiteles méret, a lidl mindig 1 mérettel nagyobb volt mint ahogy a cimkén volt irva akkor nem hiteles gondolom.....

2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a gyerek magasságához lehet viszonyítani, bele lehet jönni

nagyon sok ruhában pl kor van megadva, nem méret

ahol méret, ott jön jól a gyerek hossza(indig nagyobb ruha kell, mint a hossz)

de pl nadrágok derekát le is mérheted, általában van centi az üzletekben


meg az otthoni cuccaihoz is lehet viszonyítani.

én, ha kezemben tartok egy felsőt, gatyót, már tudom ránézése hogy az nagy, vagy kicsi, vagy pont mostani méret

2016. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


A gyerekruha szàmozàst meg tudod gondolom pl 50- től felfele 6- osàval.(50,56,62,68,74 kb eddig baba méret,80,86,92,98,104,110,116,122,128 itt ér véget a kisgyerek méret, kiskamasz vagy ifjúsàgi vagy minek hìvjàk 134-től,140,146,152,158,164 idàig gyerek méret)

2016. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nemrég rendeltem a H&M-ből gyerekcuccokat, 2 ugyanolyan méretezésű és fazonú felső között volt több cm eltérés pl. a hosszát tekintve....
2016. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy hiteles gyerekruha mérettáblázat. Mert a ruhák is összevissza vannak méretezve, és a gyerekek is összevissza nőnek.


Fiam 3,5 éves, unokatesója most lesz 5 és egyforma méretet hordanak. Fiam korosztályában sok ekkorát látok, szóval nem extrém nagy. És más 4,5-5 évest is ismerek, aki ilyesmi méret. Akkor Szerinted melyik nem átlag. Vagy neked mi az átlag méret?

2016. okt. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ,f&f ruhákbol 120 cm lányomra most 6-7 éves méretet hordja ez 122 cm jelent ,de pl legingsböl elég neki 5-6 éves méret is ami 116 cm ,meg nadrágokbol is .harisnyábol is .
2016. okt. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Pontosan ezért kérdeztem, hogy van-e valami szabvány, mert kaptunk egy hatalmas kupac ruhát, ami 3-6 év múlva lesz jó a gyerekekre, és szerettem volna úgy elrakni, hogy ráírom, mekkora / vagy kb. mekkora gyerekre való. Csakhogy a 122-es felső pontosan ugyanakkora, mint amire 140-es van írva (és több hasonló).


20.45-ös válaszolónak külön köszi a táblázatot, legalább ad valami támpontot.

2016. okt. 2. 22:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyerektöl is függ ha duci akkor gyerekméreténél nagyobb kelhet,ha vékony deréktol lefelé elég lehet neki méreténél kisebb méret is .
2016. okt. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!