Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Balettra jár valakinek kisgyer...

Balettra jár valakinek kisgyereke? (3 éves kor vagy picit afelett)

Figyelt kérdés

Gondolkozunk, hogy milyen sportot válasszunk. A balett azért került a látókörünkbe, mert nagyon csajos és imádja a pörgős szoknyákat. Az oktató szimpatikusnak tűnik, nem veszi vérkomolyan, nem akar mindenáron profi táncosokat faragni belőlük, arra helyezi a hangsúlyt, hogy jól érezzék magukat a gyerekek.


Hogy néz ki egy gyerekbalett? Gondolom ennyi idősen még inkább ugra-bugrálás van, elnagyolt mozdulatok.


2016. okt. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Inkabb pipiskedes volt. Lanyom negyevesen utalta. Csak azt banom, hogy nem hagytuk abba hamarabb. Nem akartam engedni a szeszelyeinek. Ez esetben hiba volt.
2016. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém 3,5 eves, most kezdte. Imádják a baratnokkel, pörgős szoknya tánc cipo...

Ami nagyon melyen érintett, hogy a 3. Alkalommal volt meg csak es olyan ügyesen eltáncolhat otthon


Egy hinta egy guggolas kezdet fel es porog aztan nyom egy fekvő hercegnő pozt... Olyan cuki


Fantasztikus a tanár is en orulok, hogy kipróbálta, persze ha nem szeretne nem vinnem

2016. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. Vagyok elnagyolt mozdulatok persze, de a mi tanáruk nagyon megtalálta mi kell nekik ... Nagyon ügyesen hercegnoskodnek
2016. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-ok bocs elküldtem.. Faradt vagyok ️


Azert a mi tanár nénink csinalt felmérést hajlékonysagbol illetve lelkesedésből es volt akinek javasolta, hogy mast is nézzenek kesobb volt akit ösztönzött a balett fele

2016. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!