Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Massal is volt ilyen? Mostanab...

Massal is volt ilyen? Mostanaban nagyon hosszu ido alatt alszik el a gyerek. Mit kene maskepp csinalni?

Figyelt kérdés

Nappal ketszer alszik, eddig elaludt egy perc alatt (magatol), most fel ora alatt sem, mindig be kell mennem, megsimogatom es elalszik.

Este is felora utan meg boven dudolaszik magaban.

Van napirend is, sotetben alszik... nem ertem. Miert lehet ez? Elmulik hamarosan?


2016. okt. 3. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
talán vacsorára jobb lassabban felszívódó szénhidrátot ennie
2016. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Nálunk elég hektikus. Van amikor elfordul és fél percen belül alszik, van amikor ott kell mellette feküdni és úgy alszik el. Nem tudom az okát, de ha ő úgy érzi kellek neki én vagy az apukája az elalváshoz ám legyen. De tudom hogy el tud aludni egyedül is így nem zavar. Néha még én is bealszok mellette. :)
2016. okt. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A vacsorához nem sok köze van mert nappal is ezt csinálja, órákkal az étkezések után.


És második, de neked nem sír olyankor? Tehát olyankor jelzi hogy igényli, nem? Mert nekem ez a legfurább hogy nem is sír meg semmi, egyszerűen nem alszik el. És igen, engem sem zavar nagyon, mert én is tudni vélem hogy magától is el tud aludni, csak vajon ez meddig helytálló. Mikor szokik rá, vagy talán már rá is szokott.

Hetek óta folyton be kell mennem hozzá. Vagy ha nem megyek be másfél óra után is volt hogy kiderült hogy nem aludt, emiatt ki is maradt egy alvás éshát látványos volt hogy szüksége lett volna rá. A másfél óra meg nagyon durva és TÉNYLEG fáradt, szóval nem értem. Meg ilyenkor bemegyek már nyitva sincs a szeme, fekszik és dalol és semmi.

2016. okt. 4. 09:22
 4/4 A kérdező kommentje:
15 hónpos
2016. okt. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!