Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi édességet adtok 1,5 év...

Mennyi édességet adtok 1,5 év körüli gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Én csokit vagy cukorkát nem szoktam ,süti nagyon nagyon ritkán van nálunk.De túrórudi ,joghurt ,tejszelet ,vagy keksz szinte minden nap előkerül ,igaz nem sok csak pár falat rendes étkezés után.Amúgy rendesen eszik a fiam ,sok gyümölcsöt is de szereti ezeket és látja is sajnos mert mi esszük és ilyesmik vannak itthon.Amúgy nem vagyok teljesen cukor meg édességellenes ,szerencsére senki nem is túlsúlyos a családban.Viszont azt mondják elég heti 1-2 alkalommal ilyen nassolnivalókat enni.Minden nao fogat mosok a fiamnak ,mégis félek hogy már 2-3 évesen szuvasak lesznek a fogai ,annyi ilyet látok.
2016. okt. 4. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Cukorka, nyaloka nincs.

Csoki heti egy-ket alkalommal. En hetvegen szoktam sutni, de elofordul het kozben egy csokis piskota, linzer stb.

Puding hetente 1, joghurt tobbszor.

2016. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Tízóraira vagy uzsonnára szokott kapni, tehát napi egyszer vagy túrórudit, vagy műzliszeletet, vagy 3-4 db apró kekszet ha épp nincs itthon süti, mert akkor azt. Én is megkívánom az édes ízt minden nap, tőle sem tiltom. Egyébként a főtt étel nálunk soha nem tartalmaz cukrot. Paradicsomlevest sem cukrozott formában esszük például. Ezért azt gondolom így belefér. Ha oviba fog járni, akkor már az ottani étkezéséhez fogom igazítani. Ha délben tejberizst eszik, akkor otthon már nem kap nasit, mert azt már soknak érzem.
2016. okt. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

déli felkelés után, van tejszelet, joghurt, puding, vagy turórudi. süti is van hétvégente.

mi is mosunk fogat mindennap.

a nagy is úgyan ezeket kapta, 4 és fél éves, gyönyörű egészséges fogai vannak!

2016. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Heti kb 3 alkalommal.

Ez lehet egy dörmi, ostyaszelet, keksz, süti. Tejtermèket nem kap, mert tejèrzèkeny.

Èn sem eszek èdessèget, cserèbe sok gyümölcsöt, napi 2-3x.

2016. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Masfel evesen még soha nem kapott ilyeneket. Egyedül cukormentes baba kekszet ( szőlőlével van édeseítve ) kb. három naponta.
2016. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor úgy gondolom nem visszük túlzásba.Az az igazság ,hogy én is úgy vagyok vele ,hogy nincs szívem jóízűen enni előtte ,és közben neki meg nem adni mikor egyből mutatja ,hogy szeretne.Olyat amit tényleg nem kaphat inkább nem is eszem előtte.
2016. okt. 4. 14:43
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Másfél évesen még egyáltalán nem evett édességet a lányunk.
2016. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!