Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szólnátok anyósotoknak, ha...

Szólnátok anyósotoknak, ha lejárt édességet hozna a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
már 2 szer fordult elö, hogy 2-3 hete lejárt az édesség amit hoz. mit csináljak? azért,hogy neki tessen, azért egye meg a gyerekem. ti szolnátok?

2014. febr. 10. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én szólnék neki!
2014. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
legutobb is ugy jött el hozzánk, hogy felbontott, hiányos lejárt kekszet hozott a gyerekeimnek.
2014. febr. 10. 14:20
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, hogy gondolt ránk és, őszintén elmondanám, hogy sajnos nem ehető, mert lejárt. Nem kell támadóan fellépni, talán csak nem foglalkozik a dátumokkal. Ha szándékos, és ezentúl is folytatja, akkor vagy el sem fogadnám, vagy megmutatnám neki a számot és kidobnám a kukába. Gyerek rossz élelmiszert nem eszik, még akkor sem, ha anyós vérig sértődik. Ez elég alap.
2014. febr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ez mégegyszer előfordul, akkor ott már kicsi az esély hogy ez véletlen. Szólnék neki, hogy sajnos ez már lejárt, így ezt nem tudod odaadni a gyereknek, és kuka ott előtte, a szeme láttára. Legközelebb fogja tudni, hogy ha ilyet hoz, akkor kuka, és remélhetőleg odafigyel a lejárati időre ezután. Ha meg ezen megsértődik, hát csak had puffogjon, kit izgat.
2014. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát meg legutóbb is felvolt bontva, lejárva. minek hoz felbontottat?azért mert anyós, attol igen, ne egye már meg a gyerekem, hogy ö megne sértödjön.gondolom, ti se adnátok oda.
2014. febr. 10. 14:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Így: Anyuka, köszönjük, hogy ennyire sok mindent hoz és gondol ránk, de azt szeretném kérni, inkább csak egyvalamit tessék hozni, de mindig legyen szíves ellenőrizni a szavatossági időt.


(Nyilván otthon állt a szekrényben már hónapok óta, vagy le volt értékelve, azért járt le, de így olyan mintha, a csúnya boltos néni verte volna át szegény mamát... ezzel picit elveszed a dolog élét)

2014. febr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sokmindent nem szokott hozni. most is egy csomaggal hozott kettöjüknek.de már nem ez volt az elsö eset. ha esetleg mégegyszer elöfordul, csak szová teszem szépen neki. elvégre a gyermekeimröl van szó.
2014. febr. 10. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleve a boltban sóztak rá lejárt szavatosságú dolgot. (Én is voltam már figyelmetlen és vettem romlott dolgot, nem néztem a dátumot, a boltban pedig voltak olyan pofátlanok, hogy nem vették le a polcról...)

Ha legközelebb is előfordul, szólj nyugodtan, elvégre a gyerekek egészsége az első, senkinek sem hiányzik egy gyomorrontás. Ha van egy csepp sütnivalója anyósnak, megérti és figyel erre... Ha pedig nincs, akkor se csinálj belőle nagy ügyet, ha elmegy tőletek, dobd ki a romlott cuccot.

2014. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenki csak a szavatosságon lovagol de nem vettétek észre hogy a kérdező már 2x is leírta,hogy FELBONTOTTAT hozott a mama!

Ez ám az igazán felháborító!Persze a lejárt szavidő is durva de arra még lehetne azt mondani,hogy a boltban rásózták ő meg nem vette észre de hogy fel van bontva??na ez még durvább!

Szóval kérdező,az van hogy anyóspajti csakhogy ne menjen üres kézzel ezért otthon a polcon kutat valami ősrégi felbontott kekszet aminek időközben lejárt a szavija!Lehet hogy már 1-2 x hangyák is jártak benne vagy bármi!

NAGYON GÁÁÁZ !

Én is kidobnám a kukába a szeme láttára!!

2014. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! igen, kedves utolsó válasziró, ez is fura, hogy felvolt bontva. még nekem is nagyra nyilt a szemem.csak akkor nem tudtam mitévö legyek.amikor már ettek belöle a gyerekek,akkor néztem a szav. idöt, hogy már egy jó ideje lejárt.akkor elvettem a gyerekem kezéböl.(mindig nézem a szavatosságot, mert sokszor jártam ugy, hogy a boltba is kapható lejárt. de mivel anyósnál már a második eset, nem tudom, talán igaz, hogy na gyorsan nézzek otthon nekik valamit, amit vihetnék.
2014. febr. 11. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!